Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma délután megyek először...

Ma délután megyek először nőgyógyászhoz. Mi lesz ott?

Figyelt kérdés

Anyukám kérte az idő pontot. Azt se tudom férfi lesz vagy nő... azért nem megyek, mert január óta nem jött meg, de terhes biztos nem vagyok.

Mit fog mondani meg nekem mit kell mondanom?:S Félek 17/L


2013. ápr. 23. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy megkérdezi, majd hogy már elvesztettem-e? Vagy számít ez a vizsgálat során?
2013. ápr. 23. 13:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha előszőr mész akkor meg fogja kérdezni mikor jött meg először, és utoljára a menstruációd, hogy hány napig tart, ilyesmi.Ha rendes a doki akkor el is magyarázza hogy mi fog történni!Ha nem, akkor kérd meg.Nyugodtan mond meg neki hogy először jársz ilyen helyen, nyugtasson meg egy kicsit. Biztos el fog mindent magyarázni.Mivel a menstruációddal van probléma, így biztos meg fogja kérdezni hogy volt e már sexuális kapcsolatod, és hogy védekeztetek e, iylesmi. De ez természetes, az igazat mond el neki!Ne félj nem fogja senkinek tovább adni!Ami ott történik az csak rád tartozik.Ne izgulj, minden rendben lesz. A lényeg hogy kiderüljön mi a baj.
2013. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mindenképpen mondd el, hogy szűz vagy-e.
2013. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!