Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős! 8 Éve van egy 6cm- es...

Sürgős! 8 Éve van egy 6cm- es petefészek cisztám. Műteni fognak?

Figyelt kérdés
2005-ben derült ki,hogy petefészek cisztám van. Nagyon fájt a hasam, nem tudták mi van kb 1 hét után küldetek el nőgyógyászhoz, akkor derült ki. Időnként menetem kontrollra de nem szívódott fel. Most kb 2 év után elmentem, de még sajnos megvan. Fogamzásgátlót nem szedtem rá. Tünetei vannak : iszonyatosan görcsölök mikor mensizek, van,hogy csak a semmiből 1-2 perces szőrnyű görcseim vannak, egyik gyógyszer sem hat :( .Mikor csörcsöl miniméterre pontosan meg tudom mondani,hogy hol a ciszta. Pénteken megyek vissza nőgyógyászhoz, szerintetek mit fog mondani? Mikor kiderült 5 cm volt most 6. Műtét? Fontos!!!

2013. ápr. 28. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz az aviva tornával. Guglizz rá, a sikertörténetek közt vannak a te problémádhoz hasonlóak is :)
2013. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2013. jún. 11. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Azóta mi volt?

Pungálva lett?

2014. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!