Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan folyásom van, mit...

Állandóan folyásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő már. Mindenféle színű, szagú, állagú, undorító, alig van pár nap amikor nincs ilyesmi. Voltam már nőgyógyásznál, volt hüvelygyulladásom, az már rég meggyógyult, de a folyás nem múlik semmitől. Mit tegyek? Mitől lehet? Vény nélküli valamit tudtok erre esetleg?
2013. ápr. 29. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Az a biztos. Ha nem mond használhatót, váltsd le azonnal!
2013. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Állandóan nyalasd magad! Én vállalom.
2013. ápr. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Menj másik nőgyógyászhoz, mert ha nem fehér a folyásod, vagy nem átlátszó, és ráadásul kellemetlen szagú is, az semmiképpen nem normális!
2013. ápr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora marha vagy te 2. válaszoló!
2013. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért lehet folyásod, mert a hüvelyed ph-ja eltolódott lúgos irányba. Savasítanod kéne, ezt legegyszerűbb ph4-es intim lemosóval és probiotikus kúppal. Én a helyedben visszamennék az orvoshoz kenetvételre, hogy kiderüljön, van-e még vmi baj és egyúttal fel is íratnék vele gynoflort, mert az az egyik legjobb ilyen kúp és vennék egy normális lemosót is (pl frezyderm nagyon jó).
2013. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!