Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruáció?

Mitől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

terhesség ki van zárva, nem élek nemi életet, és mindig nagyon pontosan szokott megjönni. cickafark tea ivástól késhet?

19 éves vagyok, és sohasem késett egy napot sem. Most tartok 6 nap késésnél. Természetesen ha továbbra se jön meg elmegyek orvoshoz, de gondoltam, előtte itt körbekérdezek. Előre is köszönöm.


2013. ápr. 29. 01:01
 1/5 anonim válasza:
100%
lehet csak hogy kimaradt a peteérésed pl stressz miatt v ilyesmi, de lehet ciszta is. de lehet tényleg az is h mostcsak kimaradt simán. cickafarktól nem valószínű sztem, de nem értek hozzá annyira!
2013. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövő hét hétfőtől érettségizek, végülis amiatt is lehet... De ezek már csak könnyű érettségik, középszintűek, az emelt kémia érettségimtől nem maradt ki, pedig attól féltem a legjobban... Hát nem tudom, de mindenesetre köszönöm a válaszod.
2013. ápr. 29. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:
ha pontos a havid ne igyál cickafark teát, mert akár az is ebzavarhat. Amugy sok midnentől késhet akár ok nélkül is kimaradhat néha. Mivel a terehesség nem áll fenn és ha nem fáj semmid nincs semmi tüneted ami bajra utalhat. akkor ne tegyéle gyenlőre semmit.Foglalkozz az érettségovel, ha még egy kimaradna vagy nagyon görcsölnél vagy bármi akkor menj orvoshoz. Simán lehet az érettségi miatti izgulástól is.
2013. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kimaradás miatt egyáltalán ne idegesítsd magad. Nagy ritkán előfordulhat, minden gond nélkül.
2013. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak velem még soha nem fordult elő hogy késett, csak amikor 12 éves voltam, és beállt, akkor. Csak azért érdekelt volna, mert ha pont érettségikor jön meg, akkor nagyon elszúrom, mert iszonyatosan görcsöl a hasam, semmilyen gyógyszer nem segít, aztán amilyen mázlim van, pont akkor fog megjönni :) De azért köszönöm a segítséget:)
2013. ápr. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!