Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Ez hüvelygomba? Volt...

S. O. S. Ez hüvelygomba? Volt már nektek? Hamar elmúlt?

Figyelt kérdés

2-3 napja viszketek odalent, már elég vörös és dudorok vannak rajta. Pedig nem vakarom, épphogy néha megdörzsöltem. Elég erős sűrű folyás társul hozzá. :( Olvastam a hüvelygombáról arra gyanakszom.

Nemrég hagytam abba az antibiotikumot, ha ez számít. A kérdésem hogy ez magától elmúlik? Vagy vegyek canesten kombit? vagy menjek dokihoz. Néztem azt a lehetőséget is de a doki majd csak csütörtöktől rendel, addig meg megőrülök. Más itt a környéken meg nincs.Ha tudtok vmi tippet megköszönném.



2013. ápr. 29. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is pont ma hagyom abba az antibiotikumot és hülyét kapok amitől te. Canesten combit kezdem használni, és az előző tapasztalatokból okulva, két adaggal indítok, 2*3 napos kúra így. Ne várj csütörtökig...
2013. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor mit javasolsz? vegyek olyan canestent? mert olvastam hogy addig amíg nem is biztos, h gomba ne knjünk rá semmit. Bár kétlem h más lenne. Te voltál már emiatt dokinál? nem feltétlenül most vmikor előtte?

tényleg csak csütörtökön tudnék elmenni, ha egyáltalán ad majd időpontot, no meg kapok szabit. :(

2013. ápr. 29. 10:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Én dokit javaslok, mert nem minden esetben segít a canesten kúp és kenőcs..Addig a kenőcsöt használhatod, mert enyhíti a viszkető érzést, de ha teljesen meg akarsz gyógyulni akkor orvos kell.
2013. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze az korrekt ha azt mondjuk doki. Ha most fejezted a be az antibiotikumot, mint én is pl., akkor az biztos, hogy gomba. Nekem már volt antibiotikum után gomba, meg most is éppen, egy adagtól akkor nem múlt el valóban, de kettőtől már igen. kezd el ma és hétvégére jól leszel, de lehet, neked elég lesz a három adagnyi, meglátod.
2013. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
voltam már régebben dokinál gomba miatt, akkor is antibiotikumtól jött elő...ő receptest írt fel, ami azért hatékonyabb. De ez a canesten is elég jó, meg nem kell addig kínlódni... míg az ember eljut hozzá.
2013. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi. És ha először használnék ilyet először csak a kenőcsöt használjam vagy a kúpot is?? csak amíg dokihoz nem jutok el, használhatom kombinálva? nem lesz bajom tőle? tényleg rossz így melózni.
2013. ápr. 29. 10:42
 7/16 anonim ***** válasza:
a kúp a fontosabb, mert ugye a gombba belül van, de kint is irritál, de a hüvelyből jön támadás.
2013. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
menj vegyél most egyet, ragd fel a kúpot, aztán este még egyet. Semmi bajod nem lesz tőle...
2013. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Valahogy megoldom h eljussak a gyógyszertárba, mert ez a viszketés egyre rosszabb. :(
2013. ápr. 29. 11:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Canesten combi kenőcs és kúp együtt megoldja a problémádat.
2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!