Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Ez hüvelygomba? Volt...

S. O. S. Ez hüvelygomba? Volt már nektek? Hamar elmúlt?

Figyelt kérdés

2-3 napja viszketek odalent, már elég vörös és dudorok vannak rajta. Pedig nem vakarom, épphogy néha megdörzsöltem. Elég erős sűrű folyás társul hozzá. :( Olvastam a hüvelygombáról arra gyanakszom.

Nemrég hagytam abba az antibiotikumot, ha ez számít. A kérdésem hogy ez magától elmúlik? Vagy vegyek canesten kombit? vagy menjek dokihoz. Néztem azt a lehetőséget is de a doki majd csak csütörtöktől rendel, addig meg megőrülök. Más itt a környéken meg nincs.Ha tudtok vmi tippet megköszönném.



2013. ápr. 29. 10:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ma tudtam csak venni. Remélem jó lesz. Ha bármit tapasztalok majd ide kiírom hátha másnak is segítség lehet.
2013. ápr. 30. 13:14
 12/16 A kérdező kommentje:
Vkinek vmi ötlet? márcsak egy van tablettából, és még nem javult. :(
2013. máj. 2. 10:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Hüvelykúppal együtt kellene használnod.
2013. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted? ebbe a canesten combiba van 3 darab hüvelybe felhelyezhető tabletta, + a krém. Együttesen használom. A tablettát esténként a krémet reggel-vmikor délután és lefekvéskor.
2013. máj. 3. 07:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor jól használod...

Ha nem múlik, akkor irány az orvos.

2013. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oksi. Remélem jobb lesz. Még a kenőcsöt használom pár napig így a hétvégén és majd kiderül.
2013. máj. 3. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!