Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Avent Niplettet érdemes...

Avent Niplettet érdemes venni, ha csak a bimbó kiemeléséről lenne szó esztétikai okokból?

Figyelt kérdés

Nem tervezek gyereket mindössze esztétikai okokból szeretném használni. Érdemes megvennem? Hosszú távú megoldást nyújt? Mennyi ideig kell használni, hogy hatása legyen? Vagy tudtok ajánlani valamilyen másik hasonló terméket?

Annyira nem súlyos a helyzet. Szinte bármitől kifordulnak a bimbók, de alaphelyzetben mégse olyan szépek



2013. ápr. 29. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És mikor használnád? Én szoptattam 2 évig bimbókiemelővel, de csak a szoptatás idején voltak kiemelkedve tőle a bimbók. Szopott a kicsi, aztán levettem a bimbómról, és pár perc múlva újra befelé fordult, szóval ez nem olyan, hogy ha sokáig használod, kint maradnak a bimbók. Sajnos.
2013. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
húú köszönöm a választ. Gondoltam még felteszem a kérdést mielőtt megrendelem. De akkor jó, hogy nem tettem meg. Én azt hittem, hogy ha azt az ember rendszeresen használja, akkor hosszútávú hatása van. Hát akkor tévedtem. De akkor mit lehet tenni? Műtét? Vagy van valami más megoldás is?
2013. ápr. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!