Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem voltam még nőgyógyásznál...

Nem voltam még nőgyógyásznál viszont mostanában elszeretnék menni, de félek a vérvételtől, melyik vizsgálatoknál vesznek vért?

Figyelt kérdés
az érdekel engem, h melyik vizsgálatnál kell vért venni, és, h amelyiknél szoktak annál kilehet-e hagyni esetleg, és, h vért csak a könyökhajlatból lehet venni? komolyan hacsak rágondolok, h onnan vesznek vért már rosszul leszek=(

2013. ápr. 29. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor vettek vért amikor kiderült, hogy terhes vagyok.Na ez volt most februárban, de azóta minden hónapban van.
2013. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ahoz, hogy megvizsgálják terhes vagyok-e ahoz vesznek vért?
2013. ápr. 29. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak simán nőgyógyászati vizsgálatra mész, akkor nem hiszem, hogy vesznek vért, ha esetleg fogamzásgátlót is fel szeretnél íratni, akkor szoktak vért venni. Amúgy egy sima vizsgálatnál nem. Ott szerintem megvizsgálnak, illetve fognak csinálni rákszűrést, esetleg ultrahangot.


És ha valakinél kiderül, hogy terhes, akkor sem szoktak a terhesség megállapításánál vért venni, mert nem abból állapítják meg a terhességet, hanem ultrahanggal vizsgálják meg az embert és azon látják, ha baba van a dologban. De ha valakinél szükséges a vérvétel, akkor esetleg vesznek, de nem a terhesség megállapítása miatt. Utána persze vannak kötelező vérvizsgálatok.

2013. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló felírásához feltétlenül kellene vért venni...
2013. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Sose vettek még vért tőled?

2013. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20 és még sose
2013. máj. 1. 05:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne félj!

Annyira semmiség, hogy el se hiszed.

Volt olyan, hogy egyáltalán nem éreztem semmit, volt hogy egy szúnyogcsípés kellemetlenebb volt.

2013. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!