Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szules utan mennyiben lett...

Szules utan mennyiben lett mas odalent?

Figyelt kérdés
Szules utan mikor kezdtetek nemi eletet ujra? Miben valtozott? Tagabb lett, vagy ugyan olyan? Fajt az elso alkalom? Felek az egesztol.....attol is hogy a paromnak nem lesz jo, nem kivan majd az elso utan tobbet.
2013. ápr. 30. 11:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Szülés után kivártuk a 6 hetet, és utána kezdtünk újra próbálkozni az együttléttel. Nekem még hónapokig fájt utána (de ez nem mindenkinél van így). Egyébként nem változott semmi, nem lett tágabb, és külsőre is ugyanolyan. A párom nem vett észre változást, ő még a gátmetszés helyét sem látja. Én azért látom a csíkot.
2013. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, akkor nem lenne annyi normális, boldog pár a világon. Tény, hogy nem kellemes az első, de azt csak te érzed. Nekem személy szerint nem változott semmi szerencsére, pedig annyi rémhírt olvastam, meg hogy emiatt sokan császároztatnak. De nekem nem változott ott semmi, tágabb sem lett. A 6 hetet érdemes kivárni, mert fertőzést kaphatsz, stb. De ez nem sok idő, semmiség egy új élethez képest. Az, hogy ki mikor vág bele, az egyéni, valaki érzékenyebb, valakinek nagyon fáj, ez teljesen különböző. De ne félj tőle, mert előbb utóbb visszaáll minden.
2013. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kivártuk a 6 hetet, és igen, fájdalmas eleinte.. nekünk még mindig vigyázni kell! Varrtak szülés után, és a doki előre felkészített, hogy szűkebb lesz a hely.. idő, amíg újra "kitágul".. de csak az elején kell figyelni, utána minden nagyon jó! :)
2013. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi is kivártuk a hat hetet, az első alkalom nem volt kellemes, de nem volt fájdalmas sem. Én is tartottam tőle, de elmondtam a férjemnek és ő nagyon türelmes és óvatos volt. Kicsit szárazabb lettem, de ez 1-2 hónap alatt rendeződött. A dokim nagyon szépen varrt, így mindegy ugyanolyan odalent. Amikor szülés után először megláttam magam, sose hittem volna, hogy lesz még olyan mint előtte, de szerencsére minden helyrejött.
2013. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetet vártunk mindkét szülésem után. Nekem cseppet sem fájt, eleinte tágabb voltam, de intim tornával rendeződött. A varrás nálam azért tapintható, maradt egy kis csomó, de látni nem lehet.
2013. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!