Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idő múlva...

Szülés után mennyi idő múlva rendeződnek odalent a dolgok? Mennyi ideig van ez a kellemetlen folyásszerű valami? Nektek is kellemetlen szagú? Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 19:53
 1/5 chococa_aath ***** válasza:

Hello.. én is pont ezzel küszködöm ..:) volt hogy elmúlt de ahogy levittem a babakocsit ismét elkezdett folyni..=/


1hó baba anyukája:)

2012. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 het alatt mult el, nagyon nehezen, de semmit nem mertem emelni, mert mindjart jobban vereztem
2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell,nem hiába van 6 hét gyermekágy. Nekem 3 hétig tartott. A 4.héten "véletlenül" bicikliztem,pedig gátmetszésem is volt. Bár amíg véreztem,nem volt kellemetlen szaga. Fel a fejjel,napról-napra jobb lesz. :)
2012. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett hozzá a 6 hét :S

El fog múlni, ne izgulj. Nekem 5 hét volt, végre elmúlt erre megint jött valami.Kérdeztem a dokimat, azt mondta a szülés utáni 6. héten jelentkezik egy "kis menstruáció" ez a neve. Tényleg nem volt vészes.

Nekem nagy vágásom, plusz repedésem volt, szóval kellett a 6 hét míg rendbe jöttem :)

Hát nem jó illatú az biztos :)

2012. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétig volt vérzésem,illetve olyan fura szagú volt a puncim még egy darabig.Az orvosom mondta,hogy ez nem fertőzés,egyszerűen a hormonok,és majd elmúlik.Így is lett.
2012. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!