Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes?

Ez természetes?

Figyelt kérdés
Január 13-án jött meg először, és azóta nem. Akkor rendesen kitartotta az 5 napot, de aztán nem is jött. A hasam tegnap kezdett el fájni, meg ma is kicsikét, de még mindig nem jelentkezett. Lehet valami bajom? Nálatok is volt ilyen?
2013. ápr. 30. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár fél év is kimaradhat az elején 2 menstruáció között, de azért ha annyi lesz, akkor érdemes orvoshoz menni. Addig ne aggódj! :)
2013. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. ápr. 30. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél évig össze-vissza jött meg a mensim az elején. A vége felé már gyógyszert akartak írni nekem, de aztán magától helyrejött. Ne aggódj!
2013. ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mensi az első pár évben még elég rendszertelenül jühet meg,hol tovább akár 10-12 napig is eltarthat,hol rövidebb ideig 3-5 napos is lehet,van akiknek ilyenkor hasmenésűk is van,vagy éppen görcsölnek.Ez természetes,nincs baj.Ha fáj a hasad lehet megint meg fog jönni.És azt sem lehet pontosan kiszámolni mikor is jön meg hiszen 21-28 naponként is megjöhet,csak aki fogamzásgátlót szed annak jön meg napra pontosan.
2013. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá hogy nem feltétlenül 21-28 nap, nekem pl. 31-32 naponta jön meg évek óta. Szóval az is normális.
2013. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!