Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik már el a...

Miért nem múlik már el a mestruációm?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy hete hogy megjött...Sosem szokott ilyen sokáig meglenni. Már 5 éve mestruálok és màr rendesen beállt. Anyunak szóltam és azt mondta,hogy a sok idegeskedés miatt is lehet mert nemrég apámmal úgy összevesztem,hogy majdem mentőt kellett hívni hozzám mert rosszul lettem a családi vita közben.... Nőgyógyászhoz nem akarok menni mert félek hogy felnyulkál stb... L/16

2013. máj. 1. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 nap után sem múlik el, muszáj lesz elmenned. Akár félsz, hogy felnyúlkál, akár nem, az egészségedről van szó. Természetes, hogy megvizsgál, de gondolj bele, ha ott lenn van valami baj, az nem ugyanolyan fontos, mintha mondjuk eltörne a karod? Dehogynem.
2013. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 nap után pedig tényleg el kell menned nőgyógyászhoz!
2013. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire erős?Ha két nap múlva sem múlik el,muszáj elmenned nőgyógyászhoz.
2013. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ötödik nap már tök gyenge volt de utána megint fölerősödött
2013. máj. 1. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. hány óránként kell betétet/tampont cserélned?
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!