Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, előfordult már veletek...

Lányok, előfordult már veletek, hogy orvosi vizsgálaton a doki kigombolta a nadrágotokat, miközben a vizsgálóágyon feküdtetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, de miért gombolta ki a nadrágom? Mit csinált utána veled?
2013. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
milyen doki? miért gombolta ki?
2013. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Általban megkér rá, nem önállóan gombol. De az alhas tapintásánál a nadrág akadály.
2013. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sima háziorvos. Derékig levetkőzve feküdtem az ágyon, nyomkodta a hasamat, majd egyszer csak meglazította az övemet és kigombolta a nadrágot és végigtapizta az alhasamat.
2013. máj. 1. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor teljesen normális. bár úgy illet volna hogy megkér,hogy gombold ki.
2013. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak kellemetlen volt egy picit, mert épp egy csípőfarmer volt rajtam egy pici bugyival..
2013. máj. 1. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna, hogy szól, de így van nem nadrágon keresztül kell az alhasat tapintani.
2013. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Meg ne haragudj kedves kérdező, de ez a te intelligenciád alacsony voltát engedi sejteni, ha orvoshoz csípőnadrágban meg pici bugyiban mész hasi panaszokkal. Várható volt, hogy ilyen esetben meg akar vizsgálni, hát akkor felöltözök úgy, hogy ne érezzem magam kellemetlenül...

Nem bántani akarlak, csak nem értem mi a problémád.

Amúgy meg igen, láttam már nem egy orvost aki maga intézte a beteg nadrágját, fölösleges bármilyen hátsó szándékot belemagyarázni.

2013. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hozzátartozik az orvosi vizsgálathoz, hogy megnyomkodja az alhasad és ehhez ki kell gombolni a nadrágot.
2013. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!