Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek orvosi...

Hogyan szerezzek orvosi igazolast?

Figyelt kérdés
Nem akarok reszt venni az iskola maskent heten,a dokitol kellene igazolas milyen urugyet talaljak ki?ha pl azt mondom,hogy batyamekkal elutazok es csak orvasi igazolast vesznek el ennyi idore, szerintetek ad?

2013. márc. 25. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nálam a jó öreg hasmenés mindig beválik :)

Nem tudom milyen orvosod van de az enyém mindig beveszi és kiír napokra. A múltkor kedden mentem el hozzá hogy "megy a hasam" közbe semmi bajom nem volt és adott igazolást egész hétre :D

2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ivilicious ***** válasza:
45%
emyhe láz,fejfájás, orrdugulás,fülfájás jobb,mint a hasmenés !
2013. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
65%
Mi van akkor, ha elmondod az igazat a dokinak? Hátha megértő lesz, elvégre valamikor ő is volt kölök.
2013. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokay,es ha utolag megyek,h kiuteseim voltak es azt hittem himlo ..??
2013. márc. 26. 08:22
 5/6 ivilicious ***** válasza:

á az hülyeség, himlőtől kb rögtön úgy belázasodsz,h mozdulni nem bírsz.

amiekt írtam,azok jók,én mindig ezeket mondtam, és arcüreggyulladással elküldött, tesizni sem lehet vele 1-2 hétig,és mivel fertőző,suliba sem küld :D


megkérdzehetem mi ez az iskola másként hét?

2013. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
bár én olyan igazolásokat hamisítottam, orvosit és kórházit is, hogy csak na :D bár utána rá is jöttek az egyik orvosin :)
2013. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!