Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az orvos...

Mi a véleményetek az orvos válaszáról a folyással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Erről beszélek.



2013. máj. 2. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mi? Mi lenne? Ő az orvos, nem mi. Biztos vagyok benne, hogy jobban tudja mint pl. te vagy én.
2013. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, csak én, és gondolom sokan mások is úgy tudjuk, hogy a fehérfolyás normális, ha nem kellemetlen szagú és nem okoz semmilyen tünetet. Egyébként köszönöm a választ!
2013. máj. 2. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
igy átatlanban nem mondhatja azt hogy tuti semmi baj, mivel ha mégis van akkor ö lesz a hibás, hogy dehát nekem a neten azt mondták tuti minden rendben.... Teljesen korrekt amit irt. Ha a nő/lány úgy érzi hogy ez nem normális vagy nem iylen szokott lenni tényleg nem árt megnézetni. nekem is volt olyan hogy elmentem mert azt httem baj van aztán mégsem volt semmi csak eősebb volt egy ideig. De olyan is volt hogy semi tünetem nem volt mégis volt bakteriális fertőzés.
2013. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt is értem. Most már csak azt nem értem, hogy akkor itt miért írják egyből azt, hogy normális, még akkor is, ha nem szagtalan folyásról van szó pl.? Köszönöm Neked is Kedves 2. Válaszoló! :)
2013. máj. 2. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

FEher folyas a huvely termeszetenel fogva nedves. Mivel a tudokhoz es a horgocskekhez hasonloan nyalkahartya boritja, tulzott valadekozasa is gyakran hasonlo okokra vezetheto vissza: tul sok finomitott elelmiszer, feher cukor, tejtermek fogyasztasa, valamint a stressz is okozhatja a huvelyvaladek mennyisegenek fokozodasat. TERmeszetes, hogy a menstruaciot megelozo vgy koveto 2-3 napban bosegesebb a huvelyvaladek a megszokottnal.

KEdves kerdezo, az eletmododat kell megvizsgalni, az etkezesedet stb. ha ugy erzed, hogy nem normalis a folyasod, de erdemes orvoshoz fordulni, aki megvizsgal, mivel egy ilyen tunetet kezelni nem lehet a forumon, de velemenyt adni sem, ami hasznos lenne szamodra, mivel egy folyast kitenyeszteni kell pl.

2013. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt ezen az oldalon sokan mégis egyből rávágják, hogy normális, sőt vannak akik kifejezetten le akarnak beszélni másokat arról, hogy orvoshoz menjenek! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. máj. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!