Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab műtét után szövetdar...

Missed ab műtét után szövetdarabok távozása normális?

Figyelt kérdés

6 napja volt missed ab műtétem. A műtét napján egészen jól voltam (fizikailag) Másnap és harmadnap egész nap feküdtem, akkor nem voltak erős görcseim. A vérzés és a fájdalom szinte ugyanolyan volt, mint egy hagyományos menstruáció idején.

Azonban nekem gyanús, hogy a műtét napján este, valamint másnap, és még a negyedik napon is nagyobb szövetdarabok távoznak a méhemből. Nem állandóan jön, csak egyszer-egyszer. De a mérete kb 20 Ft-os nagyságú. Nem csak alvadt vér, hanem "húscafatok" is jönnek. (elnézést a túl sok részlet miatt)

Ez vajon normális???? Vagy igencsak hanyag munkát végzett a doktornő???!!!


2013. máj. 2. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
fájdalmaid nincsenek? nekem voltak és kiderült méhgyulladásom lett. de nekem nagyon fájt.
2013. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nincsenek erős fájdalmaim. sőt, általában nem fáj semmi, csak az egész napos irodában való ülés után néha esténként érzem, hogy enyhén fáj a hasam (kb mint amikor megjön).

a váladék nem bűzös. néha nagyobb alvadékok jönnek, illetve már a műtét estéjén láttam darabokat, ami szerintem a "kaparék".

Ilyenkor amit lekaparnak, azt nem kellene valahogyan kiüríteni a méhemből???

2013. máj. 2. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem irj itt egy szakértőnek

www.orvostudakozo.hu

Nekem sajna fájdalmak is társultak hozzá és nem , hogy gyengült volna, erősödött a vérzés

2013. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem gond,1005-osan nem lehet kiüríteni a méhet kaparásnál.Arra figyelj oda,h ha fájdalmaid, hőemelkedésed,lázad lenne azonnal menj orvoshoz!
2013. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Semmi komoly fájdalom, láz nincs. Remélem, nem is lesz....

2013. máj. 2. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1x volt ilyen,pokoli görcseim voltak,azt hittem meghalok :) Úgyhogy nem tudnád "eltéveszteni"
2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!