Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SURGOS! Vajon a baratom...

SURGOS! Vajon a baratom hogyan kaphatta el a fertozest?

Figyelt kérdés

Ma voltam nogyogyasznal, mert egesz honapban nagyon furcsa folyasom volt(nyulos atlatszo nyalkas,majd nagyon kremes).Kiderult, hogy fertozest szedtem ossze nemi aktus soran, es mehfalsebem van!A baratom hogyan szedhette ossze a fertozest? Azt kizarnam, hogy massal lefekudt volna!

18/l


2009. szept. 28. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
az attól függ h milyen fertőzést? ha gombás fertőzést, akkor annak olyan tulajdonsága van, h lappang, és később jön ki. sőt, elég sok ilyen fertőzés van, ami lappang
2009. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor beszeltem az aszisztensel, akkor mondtam neki, hogy mar volt huvelygombam, de azt mondta hogy ez is egyfajta gomba, de ezt csak nemi uton kaphatom el.Arra lennek kivancsi, hogy a baratom milyen modon kaphatta el? O is nemi uton vagy ahogy a neten utanna olvastam termal vizek szauna vagy hasonlo esetben?
2009. szept. 28. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:

pasik nemszoktak termálvízben gombát kapni.

sztem azvan h mondtad h neked már volt gombád...anno átadtad neki, csak pasikban ez ritkán jön elő, nincsenek tünetek, hanem csak lappang, és most pedig vissza adta neked. sztem ez állhatott fenn.

ha nem, akkor valszeg megcsalt.

2009. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat mikor nekem volt a huvelygombam, akkor mi meg nem is ismertuk egymast!
2009. szept. 28. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azt kizarnam, hogy massal lefekudt volna!"


18 évesen kizárod? Fog még téged meglepi érni, az első nem is olyan sokára...

2009. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és kikezeltek rendesen a gombádból? orvos?

és amikor együtt voltatok nemvolt egyszersem fura folyásod? vagycsak fura érzés odabent?

2009. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiről az egyik válaszoló írt, az az úgynevezett ping-pong effektus.


Nem feltétlenül tőled lehetett a párodnak tünetmentes fertőzése, lehet, hogy még bőven előtted szedte össze, de mivel nem okozott neki problémát, így nem is kezelte. Szóval nem biztos, hogy félrekacsintott.

Annyit tegyél még meg, hogy a későbbiekben elkerüljétek a ping-pong effektust, hogy kérj gyógyszert a pasidnak is, vagy küld el őt is orvoshoz.

2009. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!