Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy amikor EGY!...

Mitől lehet, hogy amikor EGY! Bizonyos fiúval vagyok együtt, utána a hüvelygomba mindig előjön nálam?

Figyelt kérdés
3 évig jártunk, akkor SZINTE végig olyan volt. Aztán szakítottunk, akkor voltam másokkal- 9 hónapos szünet alatt- és csak egyszer, egy éjszakai fürdő után jött ki, de akkor is a víz miatt. 2 hete megint együtt vagyunk és a gomba megint előjött... SEGÍTSETEK!!! Ez mitől lehet?

2013. máj. 3. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a fiú fertőz vissza mindig. Kezeltetni kéne őt is!
2013. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy nem kellene összefeküdnöd mindenkivel, aki a közeledben jár!
2013. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 9 hónapos szünet alatt is volt, hogy jártál huzamosabb ideig valakivel vagy csak 1-2 alkalom volt? Mert az is lehet, hogy nem ő fertőz, egyszerűen te fogékonyabb vagy arra, hogy elkapj valamit és amikor együtt vagytok, akkor ennyi elég a testednek és máris baja van. Szóval az is lehet, hogy nem a fiúval van a baj, csak amíg 1-2 alkalmat ki tud heverni a tested, addig ha rendszeresen együtt vagytok, akkor nem tud regenerálódni. Biztos amúgy, hogy gomba? Én is évek óta szenvedek ilyesmivel, amit biztosan megtudtam eddig, hogy nem bírom az ultrasafe gumikat, attól másnap mindig orvosnál kötöttem ki. Esetleg gumit használtok és így derül ki, hogy nem tetszik az anyaga a testednek..?
2013. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem jártam senkivel sem, csak 1-2 alkalom volt, de náluk semmi nem jött ki.

Ő meg nem fertőz engem, mert már kivizsgáltattam, amikor hosszú ideig jártunk és semmi fertőző nem volt.

Lehet viszont, hogy lelki eredetű, mert régen nagyon sokat veszekedtünk és rá is mentek az idegeim, csak nem tudtam elhagyni,mert nagyon szerettem és szeretem még midig. Ez a feszültség viszont újból előjött bennem.

És hogy a rendszeres szexet nem bírom?? Lehetséges, hogy emiatt jönne ki?

Amúgy jövőhét elején kivizsgáltatom magam, hogy biztosan gomba-e, de én eléggé valószínűnek tartom.

2013. máj. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!