Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » O. B. light days + vastag...

O. B. light days + vastag tisztasági kombó jó lesz lovagláshoz?

Figyelt kérdés

Most próbáltam ki először a tampont (ma) és 5re megyek edzésre. Jó ez vagy maradjak az eü betétnél? Gondoltam a tampon kényelmesebb meg minden egyéb. Elmondanám, hogy milliószor jobb, mint a betét! Nem érzem, nem tocsogok a saját véremben, úgy helyezkedem el ahogy szeretnék, nem vagyok feszült tőle. Anya még nem ért haza munkából de majd elmondom neki, hogy megpróbáltam és kész (ő is tampont használ), indulhatunk. Szerintem nem fogja ellenezni. Volt a szekrénybe super, normal, és light days. Könnyen felment, azt hittem bonyolultabb lesz. Miben különbözik a minitől? Szerintem ugyanolyan.


Előre is köszi a válaszokat! :)

13/L



2013. máj. 3. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy december óta menstruálok és általában 28 napra jön meg, csak márciusban volt egy 5 napos késés :)
2013. máj. 3. 13:42
 2/4 anonim ***** válasza:
A méretek a vérzés erőssége miatt van, persze kislányoknak a minit szokták javasolni, de csak azért, mert az könnyebben megy fel, mivel kisebb. Attól függ mennyi ideig lovagolsz, meg milyen erős a vérzésed.
2013. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínű nem megyek az idő miatt, de egyébként 2 és fél óra az utazással öltözködéssel együtt, az első napokon erős (most is, de ez kb. az első 3 nap), aztán két napig közepes és egy utolsó nap "maszatolás"...
2013. máj. 3. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kényelmetlen nyugodtan használj nagyobbat is,de teszteld le,hogy ülve biztosan nem nyom.
2013. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!