Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nemsoká 13 évesen még...

Már nemsoká 13 évesen még nincs mellem, miért?

Figyelt kérdés
Igazából még nem is nagyon kezdtem "nőni" mert se magasabb se szélesebb se szőrösebb nem lettem és még nem jött meg. Ennek köze lehet ahhoz hogy még csak 36kg vagyok ? Vagy a testem csak akkor kezd fejlődni ha elérek egy bizonyos súlyt ? Akkor viszont mivel hízhatnék ( nem egészségtelenül és ne csak azt írjátok hogy egyél , hanem konkrétan akkor mit ).Vagy van valami olyan amitől nőhet a mellem ? Segítsetek de az ne is fáradozzon a válaszolással aki csak baromságot tud írni (pl. ess teherbe! vagy nem vagyok-e fiú stb)

2013. máj. 3. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, biztos el fog kezdeni nőni a melled. Mindenki más ütemben fejlődik.
2013. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert még csak 13 éves leszel. Ez teljesen normális. Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb melle van, mert erről senki nem tehet. Egy nagy mellű lány semmivel sem értékesebb! 20-21 éves korodig még nőhet a melled! :)
2013. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi ja és sokat gondolkoztam mi lenne a helyes megfogalmazása a kérdésnek , helytelenül is írtam : Már nemsoká 13 éves leszek és még nincs mellem , miért ? (azok kedvéért akik így nem értenék meg + plusz hogy a beszólogatók ne a kérdéssel szórakozzanak ) De a testsúlyomnak lehet köze az egészhez ?
2013. máj. 3. 15:52
 4/19 anonim ***** válasza:
21 éves korodig nőhet a melled.36 kg nagyon kevés,híznod kellene,valószínűleg ezért nem kezdtél még fejlődni.Eleget eszel?Miket szoktál enni?
2013. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából változó nagyon szeretnék hízni inkább nem írnátok meg ti miket kéne ennem minthogy én írjam miket eszek ? :)
2013. máj. 3. 15:54
 6/19 anonim válasza:
Genetika.:) én is ilyen korú vagyok, és hamarabb jött meg a pálcika barátnőmnek, mint nekem, pedig nem vagyok vékonyka. Kérdezd meg anyudat, nagymamáidat hogy nekik mikor jött+ és lehet neked is akkor fog. A melled miatt ne aggódj, szintén saját pèlda, hogy nekem sincs szinte semmi, de osztálytársamét egy felnőtt nő is megirigyelné, szóval ez is örökletes. Hízás: próbálj meg picit többet enni, mint amennyi jól esik persze nem kell behánynod, épphogy többet egyél.
2013. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2013. máj. 3. 16:16
 8/19 anonim válasza:
Szerintem is egyel kicsivel tobbet, es ha igy sem no a melled szimplan kesobb ersz mint a nagymellu lanyok. Ha meg nem jott meg akkor meg plane. Amig nem menszrualtam nekem sem volt mellem.
2013. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Szerintem is egyel kicsivel tobbet, es ha igy sem no a melled szimplan kesobb ersz mint a nagymellu lanyok. Ha meg nem jott meg akkor meg plane. Amig nem menstrualtam nekem sem volt mellem.
2013. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Bocs csak kijavitottam
2013. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!