Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nemsoká 13 évesen még...

Már nemsoká 13 évesen még nincs mellem, miért?

Figyelt kérdés
Igazából még nem is nagyon kezdtem "nőni" mert se magasabb se szélesebb se szőrösebb nem lettem és még nem jött meg. Ennek köze lehet ahhoz hogy még csak 36kg vagyok ? Vagy a testem csak akkor kezd fejlődni ha elérek egy bizonyos súlyt ? Akkor viszont mivel hízhatnék ( nem egészségtelenül és ne csak azt írjátok hogy egyél , hanem konkrétan akkor mit ).Vagy van valami olyan amitől nőhet a mellem ? Segítsetek de az ne is fáradozzon a válaszolással aki csak baromságot tud írni (pl. ess teherbe! vagy nem vagyok-e fiú stb)

2013. máj. 3. 15:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2013. máj. 4. 11:15
 12/19 anonim válasza:
szerintem ne aggódj e maitt velem is ez van 41kg vagyok nem hízok semmítől és nem is jött meg csak múlt héten... (én 15 vagyok) nekem mondták h a súlynak is köze van hozzá de sztem ember függő is... tesóm 13 és neki múlt évben augusztusban jött meg...
2013. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:) Köszi !
2013. máj. 4. 20:54
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! En 13 eves vagyok (par honap mulva 14) es en is nehezen hizok. Most 45 kg vagyok de a magassagomhoz meg ez is keves. 167 cm magas vagyok es nekem azt mondta a doki hogy egy ekkora lanynak minimum 54 kg-nak kene lennie.

Nekem nincs meghatarozva hogy hanyszor eszek egy nap mert valtozo. A legjobb ha 5-szor etkezel egy nap. De en is altalaban 3-szor szoktam enni.

A lenyeg hogy nekem sincs meg mellem es engem is zavar,de egyszer ugy is megno. Ha kicsire,ha nagyra,de valamekkorara meg fog noni.

Ez fugg a genetikatol is,igaz.

Amiktol tudsz hizni: husok,tesztafelek,kenyer...

Kerdezd meg anyukadtol,nagymamadtol hogy nekik mikor jott meg. Akorul fog neked is. Amugy hany cm vagy?

2013. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál és 159 cm 36 kg és egy hét múlva 13 éves! :D
2013. máj. 7. 14:43
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Ertem. Nos az eleg keves..:// Hanyszor eszel egy nap?

Azt javaslom hogy probalj meg egy par kilot hizni..min. 40-re. Egyel tojast,husit,kenyeret,nassolnivalot,de ne feltetlen etkezes elott. Mostanaban en is ugy vagyok,hogy se nem hizok se nem fogyok.Ez igy eleg rossz..://

2013. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Változó 3-szor minimum de van az néha 5 is ! Köszi a választ :D
2013. máj. 9. 22:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit,remelem segitettem :D :)
2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mert Sokat fekszel hason :P
2013. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!