Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az gáz, ha 14 éves vagyok, és...

Az gáz, ha 14 éves vagyok, és még nincs mellbimbóm? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs kifejlődve, mint egy átlagos 14 éves lánynak. Kicsit aggódom! Lehet, hogy nem is fog tovább nőni? Hasonlít ehhez, nagyon kicsit hegyesebb, de még ettől is kisebb. : : [link] Ha lesz barátom, előtte elég ciki lesz majd. :( És egyáltalán hány éves koromra fog rendesen kifejlődni? Segítsetek!:(
2013. máj. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy befelé forduló mellbimbót linkeltél.


A mellbimbód már akkor "készen" van, amikor megszületsz. Veled együtt nő. Tinikorban nem változik jelentősen.


A melled az, ami ilyenkor megnő.

2013. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

létezik befelé forduló mellbimbó, a képen is ilyen van, ebből nem lesz pólót szaggató hegyes mellbimbó sosem, alkatfüggő, hogy kinek milyen

a barátod meg lehet, hogy pont ezt a típust fogja szeretni vagy baromira nem fogja érdekleni, hogy milyen, mert nem ezért fog szeretni, emiatt ne aggódj!

2013. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon szép cicid van, bár az enyém lenne ilyen:)

Nem lesz ciki senki előtt, ezt felejtsd is el!

Egyetlen hátránya ennek a típusú mellbimbónak, ha majd születik kisbabád, nehéz lesz szoptatni, de ezen még felesleges rágódni.

2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
AHogy irták ez a befelé forduló mellbimbó. Sok nőnek iylen. A férfiakat nem szokta zavarni. Van akinek azért izgalomra előjön valamennyire. Szoptatást tényleg neheziti általában de van már rá megoldás.
2013. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fog még nőni a melled és a mellbimbód is változik, ne aggódj! :)
2013. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akár 20 éves korodig is fejlődhet a melled.
2013. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!