Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a legelső...

Mikor jön meg a legelső Menstruáció?

Figyelt kérdés

-15 és fél éves vagyok.

-5 éve rákos voltam és komoly kemó-t kaptam.

-Nem nagyon akar nőni a mellem.Tulajdonképpen melltartót még nem is kell hordanom csak toppot,annyira kicsi a mellem.

-már egy pici szőrzet látható a szeméremdombon és a hónaljon.De nem sok .

BIZTASSATOK!! :))


2013. máj. 5. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rák? Szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz!
2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Istenem.Remélem egészséges maradsz.Keressetek fel egy nögyógyász anyuddal.Akár gyereknögyógyászatot.

Ott tudnak tanácsot adni.Ìgy nehéz.Esetleg csinálnak egy hormonvizsgálatot.

2013. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát egészséges lányoknál 16 éves korig kell megjönnie az első menstruációnak. Milyen rákod volt? Remélem már jól vagy, és soha az életben nem lesz semmi bajod!!!
2013. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is remélem hogy nem lesz már semmi bajod :) a menstruációnak legkésőbb 16 évesen kell megjönnie és így hogy már nagyon közelítesz afelé szerintem is el kellene menned anyukáddal nőgyógyászhoz ő majd tud majd segíteni és megmondja a tutit :)
2013. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 évesen illik megjönnie, bár ismertem olyan lányt is aki majdnem 18 volt mikor megjött neki az első.

17 évesen azonban el kellene menni nőgyógyászhoz egy ellenőrzésre.

2013. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg fog jönni, ne izgulj!

Van még kb 2 éved rá.

2013. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!