Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációm megjött!...

Az első menstruációm megjött! ( Vagyis a legelső) De a második mikor jön meg? Elvileg február 15. -én kellett volna megjönnie de még mindíg nem jött meg! Szerintetek mikor jön meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a jóisten se tudja.
2012. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, ahogy az előző írta. Most tippeljek? Április 11. Jó lesz?:D

Komolyabban: Nekem a második után maradt ki majdnem hat nap. Tapasztalatból azt mondom, hogy ha nem görcsölsz rajta meg fog jönni. Mások citrommal, teával meg mit tudom én mivel szórakoznak, én meg azzal, hogy amíg nem akarom, hogy megjöjjön izgulok, utána kijelentem, hogy nem érdekel, majd megjön, addig inkább örülök neki, mire aznap, vagy másnap megjön. :D

2012. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy még azt se tudod hány napos lesz a ciklusod 21-40-ig bármi lehet.
2012. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első évben általában még nem rendszeres,de mindenképp jegyezd fel,hogy mikor jött meg,és hány napig tartott,hátha lesz valami összefüggés,és akkor ki tudod számolni,hogy a következőnek mikor kéne megjönnie.
2012. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben akár több hónapos kimaradás is normális, úgyhogy nem lehet megmondani, mikor jön meg a második menstruációd.
2012. ápr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló, eltaláltad a szülinapom :D április 11-én leszek 18 :D


Amúgy nekem 12 évesen jött meg, de még most se pontos, 26-29 napokon jön meg, mikor hogy.

Ma reggel jött meg pont, túlvagyok 2 hányáson, de szerencsére már nem görcsöl annyira, mint 2-3 órával ezelőtt!

2012. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Most még össze-vissza van, nekem pl. az első után 2 hónapig színét sem láttam menzesznek:)
2012. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az első novemberben jött meg, márciusig semmi :)
2012. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem februárba jött meg az első és májusba ma a màsodik
2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első után hónapok is kimaradhatnak hisz idő kell, hogy beálljon
2012. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!