Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok egy jó és kedves,...

Ajánlanátok egy jó és kedves, emberséges nőgyógyászt a 23. kerületben, vagy a környező kerületekben?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat keresek, akinek van sztk-s rendelése is, mert nem akarok 10 ezreket kifizetni, ha nem muszáj. Előre is köszi.

2013. máj. 6. 12:59
 1/2 anonim válasza:
Mielőtt nevet mondanék, van is valami problémád, vagy úgy általában érdekel a dolog?
2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van probléma is most, mert nem jön meg, vagy össze-vissza van csak valami kis ... A tesztek szerint nem vagyok terhes (3-at is csináltam 2 hónapon belül). Meg lassan babaprojekt is készülőben van és szeretnék egy jó dokit. Makai Zsoltot néztem ki magamnak, mert utánaolvastam a környéken lévő nőgyógyászoknak, megnéztem sok kommentet és ezek alapján plusz kép alapján ő tűnt a legszimpatikusabbnak és a legjobbnak is és nem annyira drága, mint sokan mások, sajnos nem lesz pénzünk kifizetni 3-400 ezreket mindennel együtt.
2013. máj. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!