Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem baj ha 13 éves kislányomna...

Nem baj ha 13 éves kislányomnak merevítős melltartója van?

Figyelt kérdés
Nem fogja akadályozni a mellét a növekedésben, vagy nem lesz baja a mellének?

2013. máj. 6. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
A merevitő rákot okozhat állítólag...
2013. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Egészségtelen, káros!
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát, szerintem inkább ne.

Tornaórán véletlenül kicsúszik a merevítő, sérülést is okozhat.

2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 13 éves kislány!

Nyugi, nem lesz bajod a merevítős melltartótól.


És legközelebb ne anyukád nevében írogass ki kérdéseket.

2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem baj, kifejezetten segíti a fejlődést és jót tesz.

Csak hogy ne pontozzanak le :)

2013. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem én pontozok
2013. máj. 6. 16:16
 7/13 anonim válasza:
44%
Attól függ mekkora a melle. B kosárra már oké, ennél nagyobbra célszerű is. Nagyon picibe meg úgyse gyártanak. De ha még sokat fog nőni a melle, én sem javasolnám, vagy csak úgy, hogy ha hazaér leveszi, és akkor csak 6-8 órát van rajta.
2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
A helyedben még merevítő nélkülit vennék neki 1-2 évig, utána jöhetnek azok is. Amíg nő a mell, addig kifejezetten kényelmetlen lehet sztem a merevítő. A pólója alatt meg nem is látszik, szóval vagizni sem kell vele. ;)
2013. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nikol.T. válasza:
77%
Semmi baj a merevítős melltartóval, sőt! Én 85/C-s melltartót hordok, és hálát adok az égnek, hogy 13 éves koromtól merevítőset választottunk anyukámmal. (12 évesen még kis sportmelltartó-szerű fazon volt az első, aminek csak az alja volt gumírozott.) Ugyanis mostanra (34 éves vagyok), lehet, hogy a derekamat verdesnék a melleim, ha nem lettek volna megfelelően alátámasztva már az első pillanattól. Így viszont még most is olyan mellekkel büszkélkedhetek, amiről gyakran nem hiszik el, hogy nem plasztika eredménye. Emellett hozzá teszem, soha semmilyen sérülést nem okozott, anno testnevelés órákon sem. Ugyanakkor 16 éves koromtól sportolás alkalmával feszes sportmelltartókat viseltem. (Nem sok helyet foglalt, és váltóruházatként pik-pakk befért a táska sarkába.)
2013. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákot okoz? Te nem vagy 100-as Már miért is okozna rákot? -.-
2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!