Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rendszertelenül jön...

Nagyon rendszertelenül jön meg a menszeszem. Még csak 13 vagyok, de azért aggódom. Bajom lehet?

Figyelt kérdés
Először 2011 szeptemberében jött meg, majd decemberben ezek után csak augusztusban aztán októberben és azóta nem jött meg. Ez nem baj, hogy ilyen nagy időközönként jön meg még ilyen idős korban?
2013. máj. 6. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, menj el gyereknőgyógyászhoz, az tapintatosabb, mint a felnőtt.
2013. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még semmi év, ilyenkor simán lehet rendszertelen. Nekem ilyenkor volt, hogy 3 hónap kimaradt.
2013. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

egyelőre nyugodj meg

ilyenkor ez teljesen normális

a szervezeted egy csomó dologgal el van foglalva, növekszel, stb - arra kell az energia

bőven ráér még beállni a menstruációd

2013. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha októberben jött meg a legutóbbi menstruációd, az már 7 hónap. Serdülőkorban maximum fél évet lehet várni 2 menstruáció között. A saját nyugalmad érdekében szólj Anyukádnak és menjetek orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani!!!
2013. máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez így még, ne idegeskedj.

Majd később ez be fog állni rendszeresre.

2013. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező! Ha jót akarsz magadnak, és meg akarsz nyugodni, hogy tényleg nincs semmi baj, akkor egy orvost kérdezel, és nem névtelen internetes fórumozókra hallgatsz, akik nem ismernek, nem vizsgáltak meg, így azt sem tudhatják, hogy tényleg nincs-e semmi bajod. Remélem, hogy nincs, de ezt csak orvos tudja biztosan megmondani!!


[link]


Kérdezd őt, és tőle legalább megbízható választ kapsz!!!

2013. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy netes orvos majd megvizsgálja neten keresztül? :D:D
2013. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálja meg netes orvos, de az ő szavának jobban lehet hinni!!!
2013. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Sokat ér vele :D:D:D
2013. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A rendszertelenség 13 éves korban teljesen normális, ne hagyd magad idegesíteni!

16-17 éves korodra majd rendszeressé válik és bizony addig hónapokra is kimaradhat, az is rendben van.

Nekem pl. 8 hónapos kimaradás is volt 2x is annak idején.

2013. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!