Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám elérni? Praktikák?

Hogyan tudnám elérni? Praktikák?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok,60kg,és 173 cm.

Mindig is vékony voltam,az a tipikus modellalkat.

A mellböségemmel semmi gondom,és a bordáim sem látszanak ki,de mégsem vagyok elégedett.Milyen modszerekkel tudnék felszedni min 5-6 kg-ot,viszonylag rövid idö alatt ? Minden érdekel !


2013. máj. 7. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van normális testalkatod! Fogynod sem kell és híznod sem! :)
2013. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kedves,köszönöm szépen ! :) De azért 2-3 kg csak nem ártana :))
2013. máj. 7. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyél mindent amit megkívánsz, de főleg süteményeket, csokit... :)
2013. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hülyeség. nem kell telezabálnod magad csokival meg sütivel, építs izmot!:) Ha nagyon kell, akkor fogyassz fehérjeturmixot. annyi az egész, hogy ne kardió mozgásokat végezz. Izom kell, nem pedig felesleg, ami lötyög
2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleid is vékonyak (genetika)? Túl sokat sportolsz? Sportolsz egyáltalán? Mit dolgozol (ha dolgozol) fizikai vagy szellemi munka? mennyit eszel...ezek mind, mind befolyásolják a testtömegedet. Ez a triumph nem valami modell izé? Nincs megfelelési vagy kényszer vagy pszichés oka az alacsony súlyodnak?


Én ugyan nem vagyok szakértő, de azt nem ajánlanám, hogy egészségtelen szemeteket egyél, hogy felszedj pár kilót. Zsír helyett inkább izmot építs a megfelelő régiók edzésével, mozgatásával. Szerintem...

2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kellene híznod, főleg nem zsírós, magas szénhidráttartalmú ételekkel.
2013. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szúrd ki az óvszert.
2013. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!