Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy kivettem e a tampont vagy sem?

Figyelt kérdés

Sose történt még ilyen velem. 10 éve menszeszelek és sose hittem volna hogy ilyet hogy nem lehet tudni??

Nah a lényeg: tudom hogy nem lenne szabad a tampont lehúzni a WC-n, mert eldugíthatja, én mégis évek óta ott húzom le, mert higiénikusabb, plusz nagyon nagy víznyomású a budink, tehát kizárt hogy ne vigye le... minden WC-zést azzal kezdek amikor tampont cserélek, hogy kihúzom és lehúzom a WC-n és utána ülök le elvégezni a dolgom.

Ma is így volt. Fél kézzel egy újságot tartottam a kezemben és nagyon érdekes cikk volt benne és fél kézzel meg kiakartam húzni a dugót, de csak nehezen találtam meg a madzagot. Aztán mikor végeztem a WC-zéssel, felraktam a tiszta dugót, és akkor jött a felismerés: kihúztam az előzőt?? Tudom hogy kerestem a madzagot és meg is találtam, de kihúztam?? Nem emlékszek arra sem hogy lehúztam e a WC-t ahogy szoktam! Mikor felraktam a tisztát, nem éreztem ütközést! Bármilyen undorító még a WC-t is átkutattam lehúzás előtt, kezemre tekertem papírt és kerestem a tampont hogy lehúztam e vagy mi van vele, de nem találtam... tehát vagy bennem van, vagy lehúztam, de arra meg nem emlészek hogy lehúztam volna e a wc-t... honnan tudjam hogy mi van? Bennem van?

Megyek nemsokára zuhanyozni majd akkor átvizsgálom magam ujjal, de mi van ha olyan mélyre nyomtam hogy nem ér fel az ujjam addig? Tiszta hülye vagyok :S


2009. szept. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Úristen!!!!!

Ezt nem mondod komolyan???? :o

:D

2009. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
2 tampont nemlehet csakúgy felrakni magadnak, ezért valószínűleg kivetted az előzőt, csak nemelékszel rá, mivel újságot olvastál.
2009. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El tudnád érni az ujjaddal, ha fent lenne.
2009. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

18:37-nek: bizony, fel lehet rakni. :=)

Egyszer, nagyon régen (majd' 20 éve) Görögo.-ba mentünk autóbusszal. Lehetetlen helyeken, undorító körülmények között tartottuk a szüneteket, mindenki inkább bokrokba ment. Ugye nem kell ecsetelnem, milyen kellemetlen volt? Amikor végre megérkeztünk, a szállásunkon, az első nyugodt pillanatban, a zuhany alatt vettem észre, hogy 2 dugó volt bennem. Valószínű, hogy valahol zaklatottságomban elfelejtettem kivenni, de a következőt automatikusan, gyorsan feltoltam. Azóta sem történt velem ilyen, igaz, nem kellett azóta sem bokrok alján, "tömegben", aggódva csereberélni, csomagolni, kukát keresni, stb.

A kérdezőnek: ha zuhizás közben egyik lábad a kád szélére teszed, elég mélyen fel tudsz nyúlni ahhoz, hogy érezd, ha bent maradt.

2009. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de neked valszeg 2 zsinórod lógott ki, ezt meg a kérdező észrevenné. én arról beszélek, hogy egymás fölé, 2 tampont felrakni. azaz ami nemolyan egyszerű
2009. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Úristen!!!!! Képzeld el komolyan mondom!!!!! Úristen!!!! pff. Úgy látszik nem vagy túl felvilágosult! Millió olyan sztorit hallottam már, hogy egymás felé nyomták a dugókat zavarukban a lányok, vagy úgy felcsúszott hogy sehogyse jött ki, vagy a fólia felét rajta felejtette és úgy rakta fel, szóval nem kell röhögni meg úristenezni mert magadat minősíted vele.


Én nem hittem volna hogy valaha is ilyenen fogok gondolkodni de tény hogy a hülye újság úgy elvonta a figyelmem hogy az egész folyamat kiesett... most megyek fürödni mindjárt, megírom hogy mi lett az eredmény!

2009. szept. 29. 20:10
 7/8 anonim válasza:
na, mi lett??
2009. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi elmentem a netem este!

Nah alaposan átvizsgáltam magam, és nem volt bennem, szóval úgy néz ki a több éves gyakorlat a tampon kivételével kapcsolatban már úgy berögzült nálam, hogy akkoris automatikus reflexként működött a dolog miközben tök máshol járt az eszem. Legközelebb azért jobban figyelek!!

2009. szept. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!