Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől P2-es a citológiám, ha...

Mitől P2-es a citológiám, ha nem is élek nemi életet?

Figyelt kérdés
Igaz, évekig P2 volt, de aztán 3 éven keresztül P1 lett, még tavaly idén, idén meg ismét P2.

2013. máj. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem élsz nemi életet? pl korábban volt szexuális kapcsolatod, de egy pár éve nem, vagy egyáltalán nem közösültél?
2013. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még?
2013. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A P2-es eredmény azt jelenti, hogy a normális sejtek mellett találtak még kevés fehérvérsejtet is. Ez is negatív lelet, nem kell aggódni.
2013. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű gyulladás is okozhat P2-es vagy akár P3-as eredményt.
2013. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A P1 nagyon ritka eredmény.Szinte csak szüzeknél van.Ritka,ha valaki,aki már élt nemi életet P1 eredményt produkál.A hüvely nem steril és ha,bármilyen kórokozó van benne már P2 az eredmény. Az,h nem vagyunk betegek ezektől a kórokozóktól azért van,mert egy egészséges nőnél egyik sem szaporodik el túlzottan.
2013. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anno a szüzességem elvesztése után voltam először nőgyógyászhoz, akkor P2 volt az eredmény, ahogy még pár évig. Addig aktív nemi életet éltem, majd szültem, és már a terhességem alatt P1 lett, úgy is maradt több évig. Hónapok óta nem találkoztam a párommal, mert külföldön dolgozik, és P2 lett, ezért nem értem.
2013. máj. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!