Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 2hete folyik belolem...

Kb 2hete folyik belolem ottlent. Feher picit sargas szinu valadek folyadek pecset nyomokat hagy es nemtudom hogy ez most valami betegseg lehet amit elkaptam esetleg sexkozben vagy megis micsoda? Nagyon ketsegbe estem soha semvolt velem ilyen

Figyelt kérdés

#fehér-sàrgàs folyás #vàladék
2013. máj. 9. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ezt olvasd el!

2013. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okes . es ha nincs szaga nemviszket meg semmi csak ugy jon.akkor nincs bajom es ez normalis es akkor nemkell semmi.gyogyszer??
2013. máj. 9. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nincs szaga, és nincs semmi tüneted, akkor ez normális. Ez a folyás tisztítja a hüvelyed. Első voltam.
2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Általában olyankor van folyás, amikor peteérés van. Előtte sokkal több a folyás, lehet ragadós, tojásfehérje szerű, és amikor elmúlik a peteérésed, akkor megszűnik.
2013. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ha nincs más tüneted.
2013. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajdejo.koszonom A segitseget!
2013. máj. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!