Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miómám van és a nőgyógyászom...

Miómám van és a nőgyógyászom Zoely-t írt fel rá.45 éves vagyok. Mi a véleményetek, szedjem? Sok rossz melléhatásról olvastam. Ha tudtok erről a gyógyszerről valamit, írjatok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de ezt ollóztam össze:

Jóindulatú folyamatnál ebben az esetben is érdemes keresni a komplementer kezelési lehetőségeket, amelyekkel általában elkerülhető a műtét. A hagyományos kínai orvoslás itt is reális alternatívát jelent, káros mellékhatások nélkül segíti elő a gyógyulást.


[link]


[link]


Tehát ha akarod, kérdezd meg itt:

[link] Dr. Eőry Ajándok

2013. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez fogamzásgátló. Tényleg csökkenti a myoma méretét általában, de azért 45 évesen nem biztos, hogy annyira szedni kellene. Az orvosnak kell mérlegelni az előnyöket és a hátrányokat.

Mekkora myomád van? Okoz vmi panaszt? Rendszeres még a menzeszed?

Dohányzol? Van migréned? Volt a családban trombózisos beteg?

2013. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Utánanézek amiket átküldtél!
2013. máj. 11. 15:19
 4/7 A kérdező kommentje:

A miómám 3 cm körüli nagyságú. Elég erős a mensesem, ami kb.7 napig tart, a 2. és 4.napon annyira erős, hogy kb.20 perenként kell cserélni a maxi tampont+ betétet. Jelzem a legjobb fajtát használom. Dolgozom, így elég nehéz kiszaladgálni, cserélgetni. Eddig egy orvos sem írt fel semmit, mondván, hogy a klimax ideje alatt úgy is csökken a nagysága majd.

De, eddig még semmi jele a klimaxnak, pedig a családunkban mindenki túl esik rajta 45-46 éves korára.

ezért gondolkodtam rajta, hogy még is csak szednem kellene. Nem volt trombózis a családunkban, vagyis én nem tudok róla.

2013. máj. 11. 15:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Még kimaradt annyi, hogy nagyon rendezett a mensim, pontosan 28 napra jön meg mindig. Nem dohányzom és migrénem sem volt soha.
2013. máj. 11. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

3 cm nem nagy, csak gondolom rossz helyen van, azért okoz vérzészavart.

Hát az igaz, hogy menopauza után csökken a mérete, meg az is, hogy a fogamzásgátlótól is.

Hát mérlegelni kell... sajnos ilyen korban már (meg egyébként is, csak idősebb korban főleg) vannak kockázatai a tablettának.

2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Időközben voltam orvosnál.Szerinte szednem kell tovább, mert vastag a méhnyálkahártyám és ez baj. Viszont, most már 2 hete folyamatosan vérzek, a tabletta mellett is. Szerinte ez normális. Szerintem nem.A tablettától nagyon fájnak a lábaim, és híztam 8 kg-ot, 2 hónap alatt, pedig azt és annyit eszem, mint régen.Nem éri meg szerintem ez az egész.

Ja és még egy csomót is találtak a mellemben. Boldog Karácsonyt!? :)

2013. jún. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!