Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert szedulok, es miert...

Miert szedulok, es miert vagyok olyan gyenge es erotlen es rossz a kozerzetem is? , ja es meg a labujjam is szokta huzni a gorcs.

Figyelt kérdés
Mit vegyek amitol nem fogok ugy szedulni es nem leszek olyan gyenge sem,valami ami erot ad ? 26 eves vagyok.ket kislany anyukaka.A valaszokat elore is koszonom !!!
2013. máj. 1. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Menjel el egy jo haziorvoshoz, vegezz el egy veranalizist, menjel el jo nogyogyaszhoz is

Lehet vitaminhianyod van, jo ha a nogyogyasz is lat.

2013. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Meknes válasza:
Sajnos ezzel a problémával én is küzdök,13 éves koromban kezdődött miután kivették a manduláimat.Bár a dokik szerint nincs összefüggésben vele,de én máig állítom,hogy nálam azóta nem oké valami.Most 38 éves vagyok jó pár vizsgálaton túl és még mindig szarul érzem magam,sőt egyre rosszabbul és szinte már állandó ez az állapot.Kiderítették,hogy az agyamban vannak valami gócos valamik,amik eredete nem tisztázott,valószínű régebbi enyhe agyi infarktus maradványai és írtak fel rá aspirin protectet.Bár a dokik szerint ez sem okozhatja a problémámat.Kérdem én,akkor mi a fene a bajom.Sokszor mikor elkap ez a szédülés,órákra kiüt,mert egyszerre el kell feküdnöm,a fejem nem bírom megemelni,majdnem elhányom magam.Egy-egy ilyen eset után rettenetes fáradtság kap el és elalszom.Mikor nincs rajtam ez az állandó forgó szédülés,akkor is rossz a közérzetem és bizonytalanul járok,szédelgek.Biciklire nem tudok felülni,ha lehajtom a fejem,szintén forog a világ.Nagyon tönkre teszi a napjaimat ez a betegség és elég nehéz is ezzel dolgozni,gyereket nevelni.Nagyon örülnék,ha tudnék neked segíteni,de sajnos én is a segítségre várok és nem hiszem el,hogy nem tudnak erre valami szert adni amitől jobban lehetnénk.
2013. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok:


Masodik valaszolo: Van amikor a gyogyszerek nem segithetnek.

Probald meg a ** technikat. Az egy olyan modszerben amelyben energiaval tortenik a gyogyulas. Sokaknak segitett. Nezz utana neten. Tulajdonkeppen epp megkeresem az oldalt es bemasolom. Na itt van:


[link]


Ha beirod a google-be a ** kulcsszot tobb infot olvashatsz rola.

Jo gyogyulast!



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok kedves valaszolok koszonom ,hogy irtatok ,!!! Jajnalom kedves masodik valaszolo,hogy ilyen rosszul vagy ezzel az egesszel!!! Vigyazz magadra es remelem,hogy ez amit irt a masodik valaszolo segiteni fog vegre es jobban leszel !!!


Es Kedves masodik valaszolo!! Miert mondtad a nodokit? lehet azert szedulok es stb mert van valami bajom ? vagy ? Valamit akkor elmondok: az ugy volt,hogy marcius 17-en megjott vagyis csak barna folyas kezdodott el es tartott kb negy ot napot amennyit szokott a havim tartani ( hozzateszem marciusban egy hettel hamarabb kezdodott ez a folyas mint ahogy kellett volna a havim kezdodjon) .ilyen barna folyasom havi hellyett meg sosem volt meg mikor terhes voltam akkor sem,nem is tudtam mi az. Na utanna csinaltam egy tesztet negativ lett,ra par napra csinaltam megeggyet az is negativ lett. Utanna vartam es aprilis 10- en megjott a havim ami tenyleg rendes verzes volt es par napig tartott ahogy szokott. De en meg mindig nem voltam biztos a dologban a multheten vettem megegy tesztet es az is negativ lett..Lehet a kettonek koze egymashoz ? azert irtam le,hogy tisztabban lass,hatha letudsz szurni valamit ! :) .

2013. máj. 2. 06:51
 5/7 anonim ***** válasza:

En az elso meg a harmadik valaszolo vagyok.

Azert irtam a nodokit, mert lehet o az aki meg tudja allapitani mi a bajod. Tobb oka lehet a problemadnak. De jo orvosokhoz menj, nem mindegy milyenekhez mesz.

Elobb a haziorvosodnak mondd el mi a gond, ha jo orvos. Azutan kovetkezik a tobbi. O kuldhet majd el veranalizisre meg egyeb teszteket elvegezni ha szukseges.

Nekem is epp barna folyasom van most normalis verzes helyett, de azert mert szedem a fogamzasgatlot kezeles celjabol.

Ha nem a fogamzasgatlo okozza ezt nalad, akkor lehet gond van a cilusoddal es tenyleg el kell menned nogyogyaszkoz!

Egeszseget!

2013. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy irtal !!! haat a nodokihoz mindenkepp elmegyek ugyis kell kontrollba menjek ,mert utojara tavaly szeptemberben voltam .Neked is kivanok minden jot es egeszseget !!!! koszi megegyszer !!
2013. máj. 4. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen es koszi a jokivansagokat. :) Remelem megoldodik a problemad. Minden jot neked is! :)
2013. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!