Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen hüvelygomba?

13 évesen hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Hüvely gombám van. Most megyünk nőgyógyászhoz. Eléggé félek. Meg fog nézni? Megvizsgál? Vagy csak kérdez? Anyukám muszáj bejöjjön? Nem maradhat kint? Viszkető égő érzés. Fehér folyás. Ezen mit néz? Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 10. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél 10-kor mentek nőgyógyászhoz?
2013. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Holnap.
2013. máj. 10. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet, ezért nem szabad soha leülni a nyilvános wc ülőkéjére.

Én is még az első vizsgálatom előtt állok, szóval nem vagyok tapasztalt, de biztos nem kell bemennie, ha nem akarod :)

Egyébként ha jól tudom kenetet vesz, és elküldi vizsgálatra, hogy megtudja mi a bajod pontosan, de majd kijavítanak a többiek, ha nem így van.

2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron nem tudjátok mennyire megbízhatóak az orvosok?
2013. máj. 10. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos kortól függetlenül lehet hüvelygomba. Az orvos a kenetből állapítja meg, hogy milyen fajta gomba, és így tud megfelelő gyógyszert írni Neked.
2013. máj. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha félsz nagyon, akkor menj női dokihoz, hátha könnyebb.
2013. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek, ott kiméletesebbek azért.
2013. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!