Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan van, hogy egyszerűen...

Olyan van, hogy egyszerűen "úgy döntött" hogy mégsem akar még megjönni?

Figyelt kérdés

Tudom, elég hülyén hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni. :D

Szóval az van, hogy idén januárban volt az első, majd kétszer februárban. Azután már egyszer sem jött meg.

Utánanéztem, a kiváltó okok közül egyik sem illik rám, szóval nem hiszem, hogy valami nagy probléma lenne, de azért kíváncsi vagyok, mert kicsit zavaró, hogy még mindig nincs.

Amúgy jövő hónapban leszek 15.



2013. máj. 11. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
van ilyen sokaknál..még nem állt be:) ha viszont fél évig nem jönne meg, akkor érdemes elmenni orvoshoz. de ne aggódj! :)
2013. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

természetesen a te korodban van.

majd 17 éves korod körül kellene beállnia rendszeresre, addig hónapokra ki is maradhat.

2013. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fél évnél több van 2 menstruáció között, akkor érdemes orvoshoz menni. Ennyit lehet várni serdülőkorban. Addig ne aggódj.
2013. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 11. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igy az elején teljesen normális nyugi. Nincs semmi bajod.
2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!