Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit gyengébb, teljesen...

Kicsit gyengébb, teljesen tünet mentes menzesz, normális?

Figyelt kérdés

Megjött normálisan, de szerintem gyengébb, de vérzek, viszont semmi görcs vagy mell fájás, ma talán a derekam fájt egy kicsit de ezen kívül semmi.


Annyival gyengébb, elég megerőltető melóm van, és dolgoztam mikor megjött és az első két nap szokott lenni a legerősebb, és szoktam 2-3 óránként szaladni a mosdóba meg mikor reggel felkelek akkor is mindig kicsit át ázok annyira erősen meg szokott lenni, de most semmi ilyesmi nem volt.


Mitől lehet? Nektek szokott ilyen lenni?


Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 11. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában ilyen van, pedig régebben sokkal erősebb volt az első 1-2 napon, szóval, szerintem normális.
2013. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mióta tampont használok azt vettem észre, hogy gyengébb lett. Régebben az elsö 3 nap erös volt, sokszor átáztam éjjel, most pedig napközben ha hazajövök és kiveszem a tampont, akkor már a tisztasági is elég, éjjel pedig a 2. nap után már nincs semmi. Szerintem ez normális, legalábbis remélem.
2013. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, akkor megnyugodtam, csak az is furcsa hogy semmi görcsöm nem volt.


De ha másnál is volt ilyen akkor oké. Ahogy mondani szokták nem vagyunk gépek, meg nem minden menzesz egyforma.

2013. máj. 11. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A görcsökhöz és fájdalmakhoz hozzáteszem, hogy nekem rettentő ritkán van. Se a mellem nem fáj, se nem görcsölök. Szóval ez is természetes dolog.
2013. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma reggelre el is múlt :)

Tegnap délután is alig volt valami. Bárcsak ilyen lenne minden hónapban, hozzá tudnék szokni :)

2013. máj. 12. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!