Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez normális hogy ez történik?...

Ez normális hogy ez történik? Ha nemiszok 1 hónapig akkor már "gyengébb" lennék a piálásban?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a suli elég sokat járok hétvégenként bulizni,inni és mostanra már több pia kell hogy érezzem a hatást...példának felhozom a tegnapi esetet, ahol ugyanannyit ittam mint a haverom én szinte semmit neméreztem(tudtam menni egyenesen, max. egy kicsivel többet beszéltem), ő pedig K.O. lett 2-3 óra hosszába telt még magához tért(hányt is)....
2011. nov. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Többet kell inni! A kiba*zott kur*a pic*ába abba
2011. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen, normális. De az is lehet, hogy a barátod kevésbé bírja a piát... Nem vagyunk egyformák......
2011. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A tüneteid az alkoholizmushoz vezető út első jele. Lassan annyira hozzászoksz a piához, hogy már folyamatosan innod kell, hogy beállj.
2011. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ettől is függ, de pillanatnyi hangulattól is. Valamikor én is sokkal hamarabb leszek részeg, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért (nem is eszek kevesebbet, jpbban ki is vagyok pihenve stb.).
2011. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nemhiszem hogy kezdenék alkoholista lenni, mert valamikor kevesebb is elég és érzem a hatást, lehet hogy az is közrejátszott, hogy én előtte ettem elég nehéz kaját, ő meg nemigazán evett semmit.
2011. nov. 20. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem evett előtte semmit, akkor itt a válasz, ezért bukott ki ő hamarabb. Ez nem hinném, hogy sport lenne, jól gondoljátok meg. Szegény agysejtjeitek...
2011. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az alkoholra szoktam én rá hanem a bulizásra, amit alkohol nélkül nembirok kivitelezni olyan formába amilyenbe én szeretem.
2011. nov. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!