Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta fehér folyásom van,...

Lindy88 kérdése:

Évek óta fehér folyásom van, de nem használ semmi. Canesten Kombit kipróbáljam? "Csak" fehér szagtalan folyásom van, nem ég és nem is viszket. Szerintetek használhat?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam nőgyógyásznál és mindegyik doki más gyógyszert írt fel. Csak az egyezett, hogy szerintük gomba. 1-2 napnál tovább semmi sem volt hatásos. Csak drága és sokáig tartó, de hatástalan kezeléseket (gyógyszereket és kúpokat) írtak fel. Utoljára 3 hete voltam. Sajnos az sem volt hatásos.

Vagy menjek inkább magán dokihoz? Hátha ott jobban figyelnek rám?



2013. máj. 11. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jártam dokihoz, mert minden hónapban enyhe viszkető tünetem volt. Mindennel kezeltek és nem ritkán 4000-6000Ft extra erős gyógyszert kaptam. Páromat is el küldtem kivizsgálásra, őt is kezelték, de nála semmit sem találtak. Mindig azt mondták nekem, hogy visszatérő enyhe gombásodás. Na aztán elmentem a mostani orvosomhoz, aki azt mondta, hogy ez nem gomba ha nem természetes hormon változás következtében kialakuló viszketés. El kezdtem tudatosan figyelni és tényleg mindig a mensi előtt 1 héttel jelentkezett. Kizárt, hogy mindig pont előtte egy héttel kapjak el fertőzést.
2013. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a cickafarkfű ülőfürdő vált be, én is végig próbáltam az összes krémet amit csak a doki felírt. Valamint a Femibionnak van valami gombára való kúpja, barátnőm arra esküszik.
2013. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt megnézfék hogy nem candida-e? Csak mert ha igen nem elég a gyógyszer, diéta nélkül nem fog elmúlni!
2013. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Fehér szagtalan folyás normális, ha ráadásul semmi tüneted nincs.
2013. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olyan tünetem nincs az igaz, de akkor miért mondta mindegyik nőgyógyász, hogy gomba!? Én sem értem, mert szerencsére nem viszket, de szerintem ez sem normális.

A diétát pedig csinálom. Igaz nem emiatt, hanem mert fogyni szeretnék (mellette sportolok is), de az sem segített.

2013. máj. 12. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt méhszájseb fagyasztásom, akkoriban pontosan ilyen folyásom volt, fagyasztás után ez teljesen megszűnt, kb fél évre. Mostanra szépen lassan visszaerősödött ugyanolyan folyássá, mentem is a dokimhoz szomorúan, hogy megint kell fagyasztani, de sebem nincs, nem az okozza. Nekem is a ciklus 2. felétől kezd el több lenni és enyhén viszketni, direkt ilyen időben mentem a dokihoz a múltkor h nézze meg, mert mindig ilyen, főleg az utolsó héten. Neki picit baktériumosnak tűnt, kaptam Dalacin hüvelykrémet, meg 4 db szájon át szedhető gombaölőt. Elhasználtam őket, következő ciklusban 2-ik héttől újra ugyanolyan volt a folyásom. Leletekért még vissza kell mennem dokihoz, tehát nem tudom mi tenyészett ki, vagy egyáltalán tenyészett-e ki a múltkor vmi. Szerintem keress EGY orvost, aki tudja követni a kórtörténeted, csináltass egy tenyésztést, aztán próbálj ugyanahhoz visszajárni. Ha nem tenyészik ki semmi, akkor szerintem neked is egyszerűen hormonális változásokra változik a folyásod és nincs semmi bajod.
2013. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Nekem a doki felajánlotta, hogy ír fel valami krémet ami csillapítja a viszketést, de nem gyógyszer. De mivel már meguntam a gyógyszereket, amúgy sem olyan vészes a viszketés, és amúgy is babát szerettünk volna, így végül semmit nem kaptam rá. Igazán nem volt nagy panaszom csak ez a viszketés folyton folyton és hát nem akartam, hogy a petefészkemre vagy bármire ráhúzódjon. De így, hogy végül kiderült csak a hormonok miatt van így már nem aggasztott. Azóta babás lettem és nincs is ilyen viszketős tünetem.
2013. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!