Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhesség kizárva, ugye?

A terhesség kizárva, ugye?

Figyelt kérdés

Egy éve mindig 5 hetente szombaton jön meg a menstruációm. Néha egy nappal előbb vagy később, de mindig öt hetente, és 98%-ban szombaton.

Az utolsó menstruációm után 1 héten belül barnás nyálkás folyásom volt két napig, és csak este.

Letelt az öt hét, és nem jött meg. A mellem nem feszül úgy, bár most kicsit elkezdett, de nem annyira.

A hasam a barátom szerint már megvan puffadva(szerintem nincs). Kijöttek a szokásos pattanások, és néha érzem az alhasamon, hogy fáj, de semmi. Tegnap pedig egy kicsi barnás nyálkás folyásom volt...

Ugye ez nem lehet terhesség? Hozzá kell tennem, hogy nem élek szexuális életet a barátommal, szűz vagyok.

Viszont múltkor megfogtam a nemi szervét, és utána magamhoz értem, de nem ujjaztam meg magamat.

Viszont nagyon félek.

Ez 4 hete történt.

Már kiírtam a kérdést, akkor azt kaptam, hogy nincs okom aggodalomra, a barátom szerint se csináltunk semmi olyat, amitől lehetne baj...

Akkor mi történik? Tény, hogy az utóbbi időbe rengeteg stressz ért, pánikroham, és ilyesmik, de SOSE késett. égen volt, hogy egy hónapban 2x is felfáztam, de attól sem.


2013. máj. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A stressztől késhet,ne aggódj.Ennyitől nem lehetsz terhes.
2013. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10% az esély hogy terhes lehetsz.

meg ha terhes is vagy mi lehet a baj?

2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó.:)

Hát az, hogy még nagyon nem szeretnék kisbabát, ugyanis 17 éves vagyok.

2013. máj. 13. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hozzá kell tennem, hogy nem élek szexuális életet a barátommal, szűz vagyok. "


Talán Szűz Máriának képzeled magad?

Hogy a rossebbe lennél már terhes bakker, ha nem is szexeltél?

Hogy lehet 17 évesen ennyi eszed?

2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy ha például megujjazott volna spermás ujjal, akkor is szűz lennék, de úgy már kis esély lenne a terhességre(sokat olvastam erről, itt GYIK-en is, és itt is azt írták).

Vagy sokan csinálják, hogy kissé beteszi nekik a fiú, de szüzek maradnak. Az ilyen esetekre "gondoltam", hogy így is lehet az a lány. Vagy rosszul tudom?

2013. máj. 13. 19:09
 6/7 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lehetsz, de miért nem szexeltek? Védekeztek!
2013. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szexelünk még, mert nem jött össze. Összvisz másfél év alatt kétszer tudtunk egyedül lenni, kettesben.
2013. máj. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!