Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta van barna folyásom....

Tegnap óta van barna folyásom. Ez a menstruáció első jele lehet? A többi lent!

Figyelt kérdés
Eddig még sosem menstruáltam. Mondták többen, ha barna folyásom van, akkor valószínűleg meg fog jönni. Azt is mondták hogy a hasam alja is fájni fog. De nekem nem fáj eggyáltalán.. Lehet hogy nem is jött meg, hanem csak simán valami fertőzésem van? :O

#menszesz..
2013. máj. 13. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, hamarosan fogsz menstruálni, bár biztosan nem lehet tudni, hogy mikor. Betét már mindig legyen nálad!
2013. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mindenkinek fáj a hasa. Mindenki másképp reagál bizonyos dolgokra.
2013. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Raktam el a táskámba. :)

Barátnőm mesélte, hogy neki se fájt először a hasa, de utána már igen.

2013. máj. 13. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem az első előtt nem fájt,csak amikor vérezni kezdtem. de van akinek már napokkal előtte. visszagondolva az első előtt 1 héttel volt egy pár másodperces görcsöm,de hidd el,a menstruációs görcs más,mint amilyeneket eddig éreztél. szóval tudni fogod. de még ma sem fáj a hasam,mindig más,egyik hónapban majd megpusztulok,a másikban meg sem érzem.

2 lehetőség lehet az esetedben:

- megjött és nagyon gyenge és ezután fog megerősödni,de lehet hogy az egész ilyen lesz napokig(nekem tegnap jött meg így,ma már véres rendesen. de volt olyan havim,hogy az egész barna trutyis volt,8 napig)

- előjel és pár napon belül "meglátogat a mikulás"..

2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát már jó lenne, hogy megjöjjön, mert már az osztályunkba is mindenkinek megjött.. Amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 13. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Jajj istenem! Ne azt nézd, hogy a többi lány már menstruál, mert attól senki nem lesz több, jobb értékesebb. A menstruáció nem egy kiváltság. Egyébként is 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz. Első voltam megint.
2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
okéoké:D Amúgy ha meg fog jönni, akkor a melleim is nőni fognak, meg hízni is? :o
2013. máj. 13. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Hízni azért fogsz, mert menstruáció előtt vizet tart vissza a szervezeted, ami távozik a menstruációval, a mell növekedésével nincs összefüggésben a menstruáció. Megint az első voltam.
2013. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jól jönne már +10 kiló. :) Köszönöm a választ! Amúgy te orvos vagy, vagy csak ilyen téren jó vagy? :)
2013. máj. 13. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, csak érdekel az emberi test működése. :) Viszont a menstruáció miatt nem fogsz tartósan hízni, esetleg csak 1-1,5 kilót, de azt le is adod a menstruációval. Ez így lesz minden hónapban. Megint az első voltam.
2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!