Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapja késik a mensturációm...

4 hónapja késik a mensturációm. valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
már 18 éves vagyok és eddig is mindig késett de nem fordítottam nagy figyelmet erre mert anyukámnak is pont ugyan az a baja és ő volt nőgyógyásznál és azt mondták neki nem tudnak vele mit kezdeni..én minél idősebb vagyok annál többet késik...és nem vagyok terhes..de az nagyon zavaró hogy mindig rettegnem kell hogy most terhes vagyok-e vagy csak megint késik...nem tudom mit csináljak...hogy egyáltalán tudnak-e segíteni ebben...már nem egy terhességi tesztet vettem...mindig mindegyik negatív lett..mindig elővigyázatos vagyok olyan rossz hogy mindig ezen kell stresszelnem..

2013. máj. 13. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdező már a kérdésében leírta, hogy MINDIG késett és egyre többet késik a menstruációja. Erre ajánlottad te a fogamzásgátlót, ami a lehető legrosszabb megoldás a problémájára. Na ezért lettél lepontozva.
2013. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!