Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a velemenyetek a joghurtos...

Mi a velemenyetek a joghurtos tamponrol?

Figyelt kérdés
mar evek ota kuzdok a huvelygombaval,dokim mondta h beleimben van elszaporodva gyogyszert is szedtek mar ra,tobbszor elmulik max fel evre aztan ujra elojon...mar teljesen megvontam mgammtol,minden elesztos es cukros dolgot,de mind hiaba,megint erzem h valami nincs rendben!!!most mult el a menzeszem es inkabb most kivul eg, viszket ,hiaba kremezem,nincs kedvem megint doki+gyogszerek+kupok stb,mar belefaradtam,van valakinek valami hasznalhato uj otlete?
2013. máj. 14. 11:39
 1/10 Csonti95 xD ***** válasza:
85%
Nem kóstolnám meg :D
2013. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ivilicious ***** válasza:
32%
próbáld ki,hallottam már én is! használj intim mosót is..meg lehet venni ilyen lactobacilusos hüvelytablettát már a dm-ben is
2013. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a cukros, élesztős dolgok mellett a lisztet, a sajtot, alkoholt is kerülni kell

ha antibiotikumokat szedsz időnként, az mellé használj probiotikumot is

a joghurtos tampont hanyagolnám

pamutos alsóneműk kifőzve, vasalva, gyakran váltva (akár naponta 2x is)

2013. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A borax glicerint próbáltad már? Én mondjuk csak olvastam róla, de hátha segít.
2013. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem használtam még, de azért írok.Hallottam egy Ellen nevű probiotikus tamponról..de nekem elég drágának tűnik. Nézz utána ha gondolod. Vagy vmihüvelyflóra helyreállító gyógymódnak pl. Vitagin C, Protexin stb.

Én is diétáztam..jobb is lett tőle, de sajnos nem lehet a végtelenségig alig enni azt amire amúgy szüksége van a szervezetnek. A bugyikból én is igyekszem a pamutosat hordani, és előtte kézzel kimosom, mielőtt a gépbe tenném. Lehet h paranoia. De így nyugtatom magam. Wc-re ha vannak panaszaim csak letakarva ülök, hiába ha otthon vki átveszi de nem okoz neki tünetet, én még visszakapom tőle. Dettó ugyanez a helyzet a fürdéssel is... márcsak zuhanyzom a kádba. És vettem lactacid feminát...azt szeretem. Meg ha kicsit viszket elkezdem canestenezni.

2013. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Egészséges táplálkozás. Legyen már ez az első :(


Inkább a tamponra menjen a joghurt mint a gyomorba, ez igaz. De mivel ettől még meggyógyulni nem fogsz: húsokon és zöldségeken alapuljon a táplálkozásod. Ez néhány hónap alatt megoldhatja a problémát.

2013. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ivilicious ***** válasza:
ghinoflor,lacto feel hüvelyzselé..
2013. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább válassz speciális hüvelykúpokat, pl floragyn, gynoflor, intim lemosót, pl frezyderm intim segítség és fogadd meg a húson és zöldségen alapuló válasz létjogosultságát.
2013. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a....miről????xDDDDDD
2013. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jogobellás eperdarabok ugye nincsenek benne?

(viccet félre téve: azt hallottam hogy jó :D )

2013. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!