Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta vizelésnél begörcsö...

Tegnap óta vizelésnél begörcsölök es nagyon fáj.14 éves vagyok és ilyen még soha nem volt. Ezt a fájdalmat házi praktikával meglehet szüntetni? És ha igen mivel? Vagy mindenképpen elkell mnnem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem nagyon sanszos egy húgyhólyaghurutnak, amit bakteriális fertőzés okoz, amire antibiotikumot szoktak felírni. Nem véres a pisid? Nem szoktál azóta többet pisilni és mondjuk csak kevesebb jön és az is fájdalmasan?

Szóval orvos, ott vagy megnézik egyből a vizeletedet vagy elküldenek laborba és ott nézik meg. Esetleg elküldenek urológushoz, mert ez az ő szakterületük.

De ha nem is húgyhólyaghurut, orvos azért lásson! Hisz egy betegséget csak is úgy lehet kezelni, ha tudják, hogy mi okozza.

2013. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ign veres, de sztem azert mert most menseselek. tobbszor jarok pisilni es mindig csak keves jon de nagyon fajdalmas.
2013. máj. 14. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez húgyhólyaghurut lesz.

És ezzel ne várj, menj orvoshoz, mert nagyon komoly gyulladás is kialakulhat belőle!

Addig esetleg kamillateával tudod kicsit csillapítani a fájdalmat, annak van gyulladáscsökkentő hatása, de magát a problémát az nem fogja megoldani.

2013. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti hólyaghurut, menj orvoshoz, ez magától nem fog meggyógyulni.
2013. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
voltam ugyeleten.... holyaghurut... holnap elkell menem a haziorvosomhoz es kell vizelet mintat is vinnem :(
2013. máj. 14. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is nagyon fontos, hogy igyál nagyon sok folyadékot!
2013. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!:)
2013. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. máj. 16. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!