Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás a gyógyszer elfogyása...

Barnázás a gyógyszer elfogyása előtt? Mitől?

Figyelt kérdés

Kövi hétfőn kéne meg jönnie,de vasárnap óta barnázok.

Így ugye maradt 4 db gyógyszerem,de bevettem.

Mitől lehet ez?

Ugye nem lehetek terhes?

Köszi a válaszokat.

21



2013. máj. 15. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Vmi gyengítette a hatását, vgy alapból nem elég erős neked a gyógyszer.

Ha megjött, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.

2013. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szedtem 2napig antibiotikumot.

2 éve szedem a Symiciat.

De sok helyen azt olvastam h ez lehet a petebeágyazódásának a jele :/

2013. máj. 15. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor az antibiotikum miatt van. Gyengítette a tabletta hatását. Remélem használtatok kiegészítő védekezést.

Ha nem, akkor lehetsz terhes természetesen. Ha nem jön meg rendesen, csinálj tesztet.

2013. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajna nem használtunk semmit.

Lehet hogy jó nagy hülyeség volt :s

2013. máj. 15. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nagy hülyeség volt. Köztudott dolog (szerintem a tájékoztató is írja), hogy az antibiotikumok gyengíthetik a hatását, és ilyenkor kiegészítő védekezés kell.

Ha már tablettát szedsz, szedd felelősségteljesen.

Most meg reménykedj, hogy megúszod.

2013. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a gyógyszer papírját,de nem írt semmi hasonlót ...
2013. máj. 15. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes módon és megtaláltam benne.


"A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

Orvosa tájékoztatja, amennyiben kiegészítő fogamzásgátló módszerre lesz szüksége (pl. óvszer) és arról is, hogy ezt milyen hosszan kell alkalmaznia.

- Néhány gyógyszer csökkentheti a Symicia hatását és áttöréses vérzést okozhat. Ide tartoznak az epilepszia kezelésére (például a barbiturátok, karbamazepin, fenitoin, primidon, oxkarbazepin, barbiturátok, és felbamát) és a tuberkulózis kezelésére (például a rifampicin) használt szerek, valamint a fertőzések (gyulladások) kezelésére használt néhány ANTIBIOTIKUM (például a grizeofulvin, ampicillin és tetraciklin) és a HIV vírus fertőzés kezelésére használt gyógyszerek (például a ritonavir és nevirapin) és a közönséges orbáncfű gyógynövény."

2013. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaj nem erre gondoltam.köszi.hanem az antibiotikum papírjára ...

Jogos,a lecs*szésed,és köszi a válaszokat!

2013. máj. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!