Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a gyógyszer elfogyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyógyszer elfogyása után nem jön meg a menzi, és úgy szeretkezünk, akkor lehetek terhes? Vagy akkor is véd még a gyógyszer, ha a menzi később jön csak meg?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedem a fogamzásgátlót,de sose jött meg pontosan(miután elfogy a gyógyszer),hanem általában csak a 4-5 nap és 2-3 napig tart.
2011. okt. 28. 00:08
 1/7 SzolGeza ***** válasza:

Javaslom olvasd el a tájékoztatót.

Egyébként a legtöbb tabletta a két havi adag közötti szünet alatt is véd.

2011. okt. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondta az orvosod ,hogy mi a teendö?:o De a lényeg annyi,hogy én pl. vasárnap hagyom abba a szedést és kedden jön meg..várj még 2 honapot és ha nem áll be menj vissza...

Nekem általában gyogyszer elött minden hó 11 én jött meg...de a gyogyszer miat másik napra jön ki, ha neekd is másik napra jön ki, akor tudhatod ,hogy jó a gyogyszer, mert igy álitotta be...ha enm ..akor emnj vissza a nögyogyászhoz!

2011. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én vagy másfél évet szedtem fogamzásgátlót és folyamatosan együtt voltam a párommal. Sosem akkor jött meg, amikor abbahagytam a tablettát (mármint a 8 nap szünetre gondolok), hanem mindig pár napra rá.


Semmi gondom nem volt a másfél év alatt.

2011. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért nem a szünet első napján jön meg mert enm is akkor kell:) rajata van a tájékoztatón,első nap még nem is esik ki a hormon csak első éjszaka... A fogamzágátlók nagy része( sztem az összes) véd a szünetben is ,de szerintem ennek rajata kell lennie a betegtájékoztatón:
2012. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
basszus nem történeteket kell itt mesélgetni, hanem elolvasni azt a BETEGTÁJÉKOZTATÓT! normál esetben még a gyógyszerszedés elkezdése előtt -.- istenem....
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT NEM LEHET AZT A KIBEBAFOTT KUJVA BETEGTÁJÉKOZTATÓT ELOLVASNI??????
2012. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Olvasa el a beteg tájékoztatót vagy kérdeze mg orvósát gyógyszerészét. A sámánját druidáját semikép
2012. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!