Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne megszüntetni a...

Hogyan lehetne megszüntetni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Ha megjön nagyon erősen görcsöl a hasam és még suliba se tudok menni ráadásul még vérszegény is lettem ez miatt. Valahogy meg lehetne szüntetni? Tudom, hogy van egy módszer, amikor beadnak 3 havonta egy injekciót (DEPO PROVERÁT) és attól teljesen elmúlik de olvastam a mellékhatásait (csontritkulás stb) de azok nagyon súlyosak, így az kilőve. Van még valamilyen módszer? Olyan is jó ami csak külföldön van.

2013. máj. 15. 17:26
 1/4 anonim válasza:
72%
ha nem menstruálsz akkor nem lehet gyereked sem....ne legyél már hülye....másoknak is fáj vegyél be gyógyszert!!!! meg szüntetni ez azért vicces :DDDD anyukádat kérdezted erről amúgy???nem hiszem el hogy ő nem röhögött körbe miután ezt meghallotta ...amúgy ha annyira fáj menny el nőgyógyászhoz és ő majd ad valamit rá vagy javasol valamit...
2013. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem a menstruáció miatt lettél vérszegény. Rengeteg módszer van arra, hogy hogyan lehet enyhíteni a fájdalmakon (gyógynövények, tabletták). Olyanok, amelyek nem ártanak, csak használnak. Biztosan nagyon fiatal lehetsz, ha ilyet kérdezel, de örülj neki, hogy egészséges vagy, menstruálsz, és később majd szülhetsz gyereket. Szerintem nincs is olyan módszer, amivel meg lehet szüntetni a menstruációt, annak az injekciónak pedig rengeteg rossz mellékhatása van (többet között az is lehet, hogy 3 hónapig vérzel...). Tehát ne akarj ilyen badarságot, inkább a fájdalmakat akard enyhíteni.
2013. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos is megmondta, hogy a menstruáció miatt vagyok vérszegény. Igen, tudom milyen mellékhatásai vannak az injekciónak, olvastam.
2013. máj. 15. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Vastartalmú ételek,esetleg vastabletta.Görcsökre meg vegyél be erősebb görcsoldót(Cataflam,Nospa)
2013. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!