Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a menstruációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a menstruációt örökre megszüntetni? Hol csinálnak ilyet? Fiatal vagyok, vagyis messze a változó kortól. Hol csinálnak meg ilyen műtétet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
rúgasd hasba magad egy csillámfaszlámával
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
ha nem akarsz gyereket akkor úgy a méhedet
2011. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
A tartós halál úgy tudom jóideig megszünteti.
2011. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Viszont ezzel hormonális problémák is fent állhatnak. Életed végéig ERT-n lehetsz (estrogen replacement therapy), egyéb finomságokról nem is szólva
2011. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BlacktigerXXX ***** válasza:
0%
jézus mária.
2011. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elegem van ebből, s szeretnék ettől megszabadulni!
2011. aug. 24. 22:14
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
te hülye vagy hány éves vagy? 12,5 évesen jött meg nekem évekig szenvedtem,vergődtem,elájultam,hánytam,nagyon görcsöltem szörnyű volt,de mostanra elviselhető lett akár fájdalomcsillapító nélkül is elég gyenge vagy ha nem bírod, ki ah meg nem akarsz gyereket konzultáj egy orvossal hogy vegye ki a méhed idióta
2011. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Eddig nem voltak segítőkész emberek... na majd én! Vidd a testzsírszázalékod 12% alá, megszűnik a menstruáció és elkezd a petefészked tesztoszteront termelni, ha gyereket szeretnél csak vissza kell híznod és megint lesz havi. Egyszerű és ha úgy csinálod tartós megoldás, és vissza is lehet fordítani!
2011. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
na ja persze aztán szép kis hormonproblémái lesznek a hülye tanácsodtól
2011. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vedd fel a kapcsolatot egy hajdani ndk-s sportolónővel (ne ijedj meg, lehet már férfi lesz) és pezdődhet a tapasztalatcsere.
2011. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!