Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek komoly gondjai lettek...

Akinek komoly gondjai lettek a fogamzásgátlótól - trombózis, pco, embólia, leírná mi történt? Meddig szedte a bogyót? Tünetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 évig. Állandó fejfájás jelentkezett a fej bal oldalán, ami mozgásra fokozódott, nem szűnt. Diagnózis: agyi trombózis.
2013. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A PCOS nem a gyógyszertől lesz nem is nőgyógyászati eredetű hanem anyagcsere zavar amit az inzulinrezisztencia okoz. Csak a látható tünete a PCO.
2013. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont sok nőnek cisztákat okoz. De azok nem policiszták. A fogamzásgátló alatt nincsenek is policiszták mivel nincs peteérés sem igy a policiszták sem alakulnak ki. De az IR ettől még jelen van. (előző voltam)
2013. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 honapig szedtem de vegig rosszul voltam tole... Kovetkezo honapban trombozist kaptam tudoemboliaval egyutt, 22 eves voltam, eletem vegeig gyogyszert kell szednem , mert mikor megprobaltak abba hagyni a gyogyszert rosszul voltam
2013. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem, 3 év után lett egy rejtélyes migrénrohamom, amit a fogamzásgátlónak tudtak be az orvosok, akkor másik márkára váltottam (Meliane után Yadine) és két év múlva bekövetkezett a baj. Itt megjegyzem: a nőgyógyásznak lehetett volna több esze, hogy említse a genetikai vizsgálatot, mely 5000 forint..vagy jobban vázolja előttem a kockázatokat, hisz ez a dolga. Lenne is a dolga. Mélyvénás trombózist kaptam tüdőembóliával. Fél évig szedtem a vérhígítót, aztán az orvosi utasítás ellenére már nem, inkább olyan étrendkiegészítőket és ételeket ettem, amelyben megbíztam és segít gyógyulni és megelőzni az újabb trombózist. Természetesen nem dohányzom, hormonális gyogyót meg nem szedek és nem is szedhetek soha többé.
2013. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én 2 hónapig szedtem , trombózist és embóliát is kaptam tőle. 20 alatt vagyok..
2013. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

15 ev Diane 35 gyogyfogamzasgatlo es 21 ev cigizes utan tudoembolia.

Bal tudo foarteriajat zarta el a verrog, kb az 50%-a erintett volt, vert koptem a fajdalom joforman kibirhatatlan ( ha lett volna egy gomb amit ha megnyomok akkor meghalok, tuti megnyomtam volna!).

Alapvetoen egeszsegesen taplalkoztam, mozogtam is elotte, talan ez mentette meg az eletemet.

Ha ma lennek 20 eves akkor alaposam megragnam ezt a temat, habar en nem fogamzasgatlas miatt szedtem. A hormonhaztartas rendbejon ha normal sulyra fogy az ember, mozog eleget illetve hanyagolja a cukrot, lisztet es a kulonbozo adalekokkal teletomott eteleket.

2013. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!