Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dupla J katéterrel a vesémben...

Dupla J katéterrel a vesémben lehet használni menstruációkor tampont, vagy inkább betét?

Figyelt kérdés
1 hetet feküdtem bent a kórházban, meg is műtöttek vesekővel, és behelyeztek egy ún. "dupla j" katétert. HAzaengedtek, és ma megjött a menstruációm. Eddig mindig tampont használtam, de nem merek most azt a katéter miatt, inkább maradjak a betétnél? Köszi előre is a segítőkész válaszokat!
2013. máj. 16. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu

Ide irj a szakértőknek és válaszolnak.

2013. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a veséidnek semmi köze nincs a méhednek. Elvileg használhatsz nem bántja a tampon a katétert.
2013. máj. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írok az orvostudakozónak is, remélem hamar reagálnak rá...emellett jutott eszembe még, hogy szexuális életet lehet e élni ilyenkor, vagy inkább hanyagoljuk?
2013. máj. 16. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hamvas Ferencnek írj, ő gyorsan válaszol. Nőgyógyász amugy.
2013. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam is neki köszi, remélem hamar válaszol...
2013. máj. 16. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!