Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy hólyaghu...

Honnan tudhatom, hogy hólyaghurutom, vagy petefészek gyulladásom van?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál kétszer is a héten. Szerinte semmi bajom nincs,pedig nekem nagyon fáj a hasam és betegnek érzem magam... De a nőgyógyászati leletemen minden negatív,még gombám sincs (pedig az nálam gyakori),kedden mehetek vissza a vizeletvizsgálatom eredményéért,addig meg itt szenvedhetek. Csak hüvely kenet alapján megállapítható,hogy petefészek/méh gyulladásom van-a,vagy ahhoz vérvizsgálat is kell? Vagy mi kell hozzá? Csak mert ha még így sincs kizárva a gyulladás,akkor inkább keresek egy ügyeletet vagy valami magánrendelést (sztk-ban voltam). Tüneteim: Sokszor kell pisilnem (de sokat is iszom),diszkomfort érzet az alhasamban,néha fájdalom,meg olyan "nagyobba méhem/hólyagom" érzés. Lázam nincsen, de néha hányingerem van egy kicsit. Ja és épp megvan 4 napja,de ez biztosan nem menstruációs görcs... Légyszi segítsetek,mert nem tudom,hogy túlreagálom,vagy megint orvoshoz kéne mennem. Köszi

2013. máj. 17. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb ha megint orvoshoz mész, hiszen biztosat csak ő tud mondani.
2013. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!